Deska wolnoopadająca

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 maja 2013, 10:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam pytanie do użytkowników desek wolnoopadających. Jak długo wytrzymuje mechanizm i jakiej firmy polecacie? Różnice w cenach są duże dlatego zastanawiamy się czy warto wydać w ogóle na to kasę.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2013, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam pod warunkiem , że w całym domu. Nie mieliśmy w jednej łazience i czasami jak ktoś zapominał to w nocy cały dom na równe nogi. A zamontowaliśmy deski wolnoopadające głównie z myślą o dzieciach, które często trzaskały.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2013, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

To fakt,jeżeli już kupować wolnoopadającą deskę sedesową to zdecydowanie w całym domu,mechanizm wytrzymuje spokojnie kilka ładnych lat,a w razie potrzeby zawsze można wymeinić mechanizm.


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2013, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrej firmy deska, wytrzyma lata... U siebie w domu mam deskę od Koła, rzyma już jakiś 3 czy 4 rok, ojciec kupił jakiś badziew za 80 zł, po 5 miesiącach mechanizm przestał działać. http://megastore.pl/59871,Kolo-Deska-sedesowa -STYLE-wolnoopadajaca-duroplast-antybakteryjna-biala.html

Zgłoś | Cytuj | Link

13 czerwca 2013, 14:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie jak najbardziej tak, to trzaskanie tak mnie denerwowało...dzieci, mąż...Myśmy kupili w maxie duravita. Ale myślę, że koło też będzie ok.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 czerwca 2013, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak widać większość opinii jest pozytywnych,wiec jak najbardziej możesz śmiało kupić taką deskę wolnoopadającą. Nie jest to drogi interes.


www.Goliat-Importer.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2014, 10:48

Zgadzam sie: good 0 bad

A może pójść o krok dalej w kierunku wygody i zainwestować w deski z funkcją higieny intymnej, też są wolnoopadające i wtedy nie potrzebujemy już bidetu. Oszczędzamy miejsce w ten sposób. A kasa praktycznie ta sama bo cena bidetu plus stelaż i usługa hydrauliczna to i taka deska nam wyjdzie i sami zamontujemy.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lutego 2014, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli nikt nie "przyśpiesza" opadania deski, to ta nawet średnio cenowo wytrzyma kilka lat :)

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lutego 2016, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Taka deska zdaje egzamin, szczególnie jeśli ktoś ma dzieci, które nie mają zwyczaju delikatnie opuścić deski, bo zawsze im się śpieszy do zabawy. Duży wybór takich desek sedesowych znajdziecie na: http://www.sklepkati.pl/k286,ceramika-sanitarna-deski-se desowe.html[url]

Zgłoś | Cytuj | Link

27 lutego 2016, 19:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja Roca służy już trzeci rok i nie widać śladów zniszczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 327

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >