Deweloper przyjazny społeczności lokalnej Krakowa, Gdańska i Warszawy

« Powrót do artykułu: Deweloper przyjazny społeczności lokalnej Krakowa,... | « Powrót do grupy: Inwestycje

2 września 2016, 14:35

Zgadzam sie: good 0 bad

No to mnie się bardziej podoba powstający apartamentowiec na Grochowie. Ceny mieszkań niewygórowane i okolica piękna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 listopada 2016, 18:13

Zgadzam sie: good 0 bad

A mnie na ul Dubieńskiej w wielorodzinnej kamiennicy. Blisko mamy basen MOSiR „Szuwarek” i park jordanowski. Bedzie tam też metro niedługo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 grudnia 2016, 11:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Znacznie bardziej podobają mi się osiedla Polnordu w Warszawie i Trójmieście (w Łodzi czy Olsztynie też, jednak zawsze mi było bliżej do stolicy lub morza) i uważam, że jest jednym z najlepszych inwestorów. Osiedla są nowoczesne i dobrze skomunikowane z miastami, a do tego w wielu z nich można skorzystać z dopłaty MDM. Ja osobiście zainteresowany jestem Bramą Sopocką w Gdyni i chyba w tym miesiącu sfinalizuję zakup, żeby zdążyć jeszcze przed zmianami w kredytach hipotecznych

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2017, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno ciekawym miejscem na mapie mieszkaniowej stolicy są Włochy, bardzo dobrze skomunikowana. Inwestycja na Łuczek 12 realizowana jest według zaleceń Konserwatora Zabytków.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 sierpnia 2018, 15:21

Zgadzam sie: good 0 bad

W temacie padło pytanie o dewelopera przyjaznego społeczności lokalnej Krakowa i nie doczekało się do tej pory odpowiedzi :( Myślę, że to może np. Sento, które przygotowuje trzy inwestycje w - wydawałoby się - trudnych miejscach. Zwraca uwagę na to, jak się będzie w przyszłości żyło mieszkańcom. Kiedy już będzie mnie stać na mieszkanie, chciałabym kupić np. jakieś w Barska 69 Sento. Na razie marzenie ściętej głowy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też