Deweloper w Markcha

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

11 lipca 2016, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Którko i na temat, którego wybrać i dlaczego? Chciałbym właśnie sobie takie mieszkanko powiedzmy do 70 metrów kupić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2016, 14:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik adrejmazzik napisał: Którko i na temat, którego wybrać i dlaczego? Chciałbym
właśnie sobie takie mieszkanko powiedzmy do 70 metrów
kupić.


Zwróc sobie uwag ena Osiedle Pałacowa: http://www.bud-dom.org.pl/ zerknij sobie na lokalizację, otoczenie, zaplecze (sklepy, usługi, itp.), polecam ci się po prostu umówić na spotkanie z deweloperem i obejrzeć mieszkanie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lipca 2016, 14:32

Zgadzam sie: good 0 bad

No dokładnie, Ja byłem właśine na spoktaniu na tym osiedlu i bardzo mi się pdoobało to Osiedle Pałacowa. Akurat kupłem ostatecznie w stolicy, ale to ze względu na biznes bardziej. Ale osiedle jest fajne.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2016, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Verqqq napisał: Użytkownik adrejmazzik napisał:
Którko i na temat, którego
wybrać i dlaczego? Chciałbym

właśnie sobie takie mieszkanko powiedzmy do 70 metrów

kupić.




Zwróc sobie uwag ena Osiedle Pałacowa:
http://www.bud-dom.org.pl/ zerknij sobie na lokalizację,
otoczenie, zaplecze (sklepy, usługi, itp.), polecam ci się
po prostu umówić na spotkanie z deweloperem i obejrzeć
mieszkanie.


No właśnie się umówię, bo mnie zaciekawiłeś tą ofertą. Własnie takiego mieszkania szukam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 sierpnia 2016, 12:51

Zgadzam sie: good 0 bad

No i weź uwagę, że kredytowanie jest mniejsze. 100 tysięcy złotych na przykład mniejszy kredyt przy Osiedlu Pałacowa w poró1)naniu do mieszkań w warszawie to jednak robi różnicę, prawda?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2016, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

a jak ze standardem wykończenia i dojazdem do stolicy?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2016, 15:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Standrad jest moim zdaniem bez zarzutu. Jak kupowałem mieszkanie to dokładnie wszystko obejrzałem. To na co szczególnie zwracam uwagę to gładnie i równe ściany, a to takie były, co mi się bardzo spodobało. Dojazd? Czasem grzej się jedzie z jednej dzielnicy stolicy do drugiej :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2016, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze powiedziane z tym dojazdem. Bardzo fajne jest to osiedle. Akurat mieszkam niedaleko na innym, ale byłem kiedyś obejrzeć mieszkanie to bardzo mi się podobało.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też