Dlaczego coraz trudniej uzyskać kredyt na mieszkanie?

« Powrót do artykułu: Dlaczego coraz trudniej uzyskać kredyt... | « Powrót do grupy: Inwestycje

13 października 2020, 22:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Niestety wymagania stawiane przed osobami ubiegającymi się o kredyt są coraz wyższe. Jest to logiczne ponieważ w związku z pandemią rośnie ryzyko banków w postaci większej ilości złych kredytów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2022, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Przy tych stopach? No jak to dlaczego? To przez coraz niższą zdolność...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 marca 2022, 13:10

Zgadzam sie: good 0 bad

No jest nieciekawa sytuacja jeśli chodzi o kredyty, a już zwłaszcza współczuję tym którzy zmagają się z trudnościami finansowymi. Chociaż w takim przypadku dobrą opcją konsolidacja kredytów pozabankowych Poznań i warto z niej skorzystać

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2022, 08:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Przed wzięciem kredytu przejrzałem wiele ofert, a w podjęciu decyzji bardzo pomogła mi strona wnioskomat.com , na której znalazłem genialny kalkulator kredytów oraz pożyczek. Za jego pomocą mogłem swobodnie porównać wszelkie interesujące mnie oferty.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 sierpnia 2022, 07:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kontakt z doradcą finansowym, kredytowym https://www.banae.pl/doradca-finansowy-szczec in/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 grudnia 2022, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczególnie teraz mało kto może pozwolić sobie na zakup mieszkania za gotówkę oraz wzięcie kredytu hipotecznego przy wysokich stopach procentowych. Jednak w końcu wchodzi długo wyczekiwany wynajem instytucjonalny m.in od PFR Nieruchomości, który jest prekursorem i posiada aktualnie największą bazę takich mieszkań np. w Toruniu https://torun.mdr.pl/ Tym bardziej, że są to mieszkania z dopłatą do czynszu dla gospodarstw domowych. No i z jasnymi warunkami umowy na 2 lata, ochroną lokatorów i jednak nie podwyższają tak czynszów, jak prywatni właściciele co daje spokój wynajmu przez długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 kwietnia 2023, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Kredyt hipoteczny jest trudnym tematem. Pamiętajmy, że jest to duże zobowiązanie na długi okres czasu. Bank musi mieć pewność, że przez ten czas będziesz w stanie spłacać ratę rzędu nawet kilku tysięcy złotych. Na Twoją korzyść będzie też działać wkład własny - im wyższy, tym lepiej. Pamiętaj, że przed wzięciem kredytu ważne też jest, abyś Ty upewnił się, że jest on dla Ciebie korzystny. Na stronie: https://www.casfera.pl/wszystko-co-chcesz-wie dziec-o-wibor-ale-nie-wiesz-jak-zapytac/ są ciekawe informacje, które w tym czasie mogą Ci pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >