Do studni pompa czy hydrofor?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

29 maja 2009, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Proszę o radę.Do studni nadaje się bardziej pompa czy hydrofor?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2010, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Można zamontować hydrogor ale do poboru wody i tak potrzebna jest pompa.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2013, 21:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam , dorzucę się do tematu.
Posiadam pompy ręczne do wody po niemieckie . Pompy mają dużą wydajność . Pompują wodę nawet z 20 metrów w dół , jak jest tak nisko lustro. Tłok
- mosiężny , skóra która jest , jest naturalna z bydła , ręcznie robiona . Cylinder - Długi , od środka cymbrowany - czyli od środka jest mosiądz , by tak szybko skóra się nie ścierała . Kosz - który trzyma wodę , jest cały mosiężny , dzięki czemu jest wieczny. Kranik do spuszczania wody jest również cały mosiężny . Pompy mają ponad 100 lat.
Nie polecam tej chińszczyzny co teraz robią , max 2 lata i tylko robi jako ozdoba ;)
W razie pomocy służę pomocą
kontakt
Jarukk@wp.pl
tel 505 649 204

Pozdrawiam

Takie pompy tego typu posiadałem , i często jestem w posiadaniu takich i podobnych :)

http://img22.otofotki.pl/vo279_Pompy.JPG.html

Zgłoś | Cytuj | Link

11 maja 2013, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj liczy się także cena,to co jest bardzo tanie- niestety często jest również słabej jakości,jak urządzenie opisane powyżej. Pompę do poboru wody tak czy inaczej musisz posiadać.


www.1lazienka.l

Zgłoś | Cytuj | Link

14 maja 2013, 10:22

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się z moim przedmówcą i niestety prawda jest taka, że tanie pompy są do niczego, no chyba, że masz ochotę co jakiś czas kupować nowe pompy, co wiąże się z wysokimi kosztami :/ ja osobiście polecam włoskie pompy zds, są to bardzo nowoczesne i trwałe urządzenia, dopiero co pojawiły się na naszym rynku

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2014, 00:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Pompa niezależnie czy jest to pompa głębinowa czy też pompa ssąca może być częścią zestawu hydroforowego. Bez pompy zestaw hydroforowy nie działa.
Gry lustro wody jest zbyt nisko hydrofory muszą być zasilane przez pompy głębinowe. Na rynku dostępnych jest wiele marek od tanich produkowanych w Chinach typu Omnigena czy IBO Dambat po bardzo wysokiej jakości wyroby japońskie jak Ebara, duńskie jak Grundfos czy polskie HYdro-Vacuum.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2014, 15:51

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam studnię z pompą. W te wakacje zrobiłem sobie na podwórku studnię głębinową. Do wykopu studni wziąłem firmę która na wykopach studni się zna i ma odpowiedni sprzęt http://wierceniaarten.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2014, 10:41

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas dawniej również byłą pompa do studni głębinowej i w sumie spełniała swoją rolę,jednak warto zainwestować w taką lepszej jakości gdzie mamy gwarancję i solidną jakość jej wykonania.


www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam zaplanowane wiercenie studni na przełomie kwietnia/maja - mam nadzieje, ze do tego czasu bedzie juz cieplo i nie bedzie pogoda płatała figli :) a odwiert będzie odpowiadała firma www.geotest.biz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

25 stycznia 2016, 23:19

Zgadzam sie: good 0 bad

My w swoim domku letniskowym również zastosowaliśmy pompę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • urządzanie hali Liczba postów: 1 Grupa: Porady i op... Firma ALPBIS zajmuje się profesjonalną obsługą przedsiębiorstw oraz wszelakich instytucji w zakresie wyposażania laboratoriów, biur, hal produkcyjnych i pomiesz...
  • Okna,rolety Liczba postów: 63 Grupa: Porady i op... Szukam profesjonalnej firmy, która posiada w swojej ofercie moskitiery i markizy Poznań. Zależy mi na fachowym doradztwie. W Internecie znalazłam firmę Rolo-Sty...
  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 312

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >