Do wąskiego pokoju

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

14 września 2011, 14:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam.
Potrzebuje porady co zrobić z wąskim pokoikiem. Przeprowadziłam się właśnie do nowego mieszkania i jeden z małych pokoi jest długi a wąski, nie mam za bardzo pojęcia jak go urządzić, co zrobić by poszerzyć chociaż optycznie ociupinkę, jakie kolory zastosować w pomieszczeniu?
Z góry dziękuję za wypowiedź

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 września 2011, 15:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Hmm... wąskie pokoiki są koszmarne, to trzeba przyznać w sumie nie wiadomo jak go urządzić bo tu za ciasno będzie tu zasłoni coś okno i tak jest non stop.. ja bym ci radziła chyba najłatwiej w świecie kupić komody i fajną sofę :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 października 2011, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

popieram joanne masz racje takie pokoje sa bardzo nie wygodne nie wiadomo jak je urzadzic a ja mieszkam w starym bloku i dokladnie mam uklad mieszkania taki ze rowniez mam waski pokoj jako pokoj dla dziecka ok ale tez do czasu

Zgłoś | Cytuj | Link

6 października 2011, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

No jest mnóstwo sposobów, przede wszystkim niczym się nie różnią od tych ogólnych optycznych powiększeń nawet normalnego pokoju, najbardziej sprawdzą się lustra

Zgłoś | Cytuj | Link

14 października 2011, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Optycznie pokój powiększą jasne kolory jak np słonecznikowy i do tego biały sufit,to uważam za odpowiedni wystrój. łóżko dajcie na jedna ścianę,a meble na drugą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 lipca 2013, 08:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam taki właśnie pokój i polecam Ci wybrać jasne, pastelowe kolory ścian, zgadzam się, że dobrze jest pozostać przy białym suficie. Dobrze jest też wybrać rolety okienne, dzięki którym zyskasz nieco miejsca:)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lipca 2013, 17:01

Zgadzam sie: good 0 bad

A co w ogóle planujesz w tym pokoju urządzić?

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2017, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Do wąskiego pomieszczenia meble trzeba dobierać rozsądnie, żeby zostało jeszcze miejsca na przejście. Może tutaj zobaczysz coś fajnego:
[url] https://meble-do.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2017, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

wszystko zależy jakie pomieszczenie to będzie czy sypialnia czy pokój dziecka
day and night blinds next

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2018, 18:11

Zgadzam sie: good 0 bad

W takich "klitkach" dobrze sprawdzają się dwie opcje z drzwiami (tyle mogę podpowiedzieć, bo zajmuję się drzwiami, a nie aranżacją wnętrz).
Opcja pierwsza to brak drzwi i ościeżnicy w przejściu. Ewentualnie sama ościeżnica tunelowa (to rodzaj ościeżnicy obejmującej cały mur ale nie posiadającej zawiasów na skrzydło).
Druga opcja to drzwi przesuwne chowane w ścianę. W takim przypadku jak wyżej raczej chowane w przedściankę jak na poniższym schemacie:

Tu akurat jedno z rozwiązań jakie ma np. Erkado. Firm jest wiele i większość powinna mieć podobny system.
Co daje takie rozwiązanie? nie mniej nie więcej jak ścianę gdzie można dosunąć mebel i ukryć za nią skrzydło drzwiowe. Dzięki temu nie trzeba stawiać mebli wzdłuż dłuższych boków na przeciw siebie. Można zaaranżować coś na krótszej ścianie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 189

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >