Dobra restauracja

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸

21 października 2020, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki za propozycję, odwiedzę kiedyś :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 października 2020, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja naprawdę bardzo rzadko chodze po restauracjach. Bardziej wtedy kiedy ktoś mnie zaprosi z jakiejś okazji i tyle. Czasem zamawiam, ale wolę sam gotować. Zamawiam online w sklepie https://www.ecowit.pl/ dobre produkty i wypróbowuję różnych przepisów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2020, 22:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Moja ulubiona restauracja znowu stoi zamknięta, a to wszystko przez pandemię.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 października 2020, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik mswift napisał: Moja ulubiona restauracja znowu stoi zamknięta, a to
wszystko przez pandemię.


Ufff.. dobrze, że moja ulubiona restauracja Browar PROST we Wrocławiu udostępniła możliwość dowozu jedzenia pod dany adres lub odbioru na wynos! Mało tego wprowadziła również tygodniowe menu, dzięki któremu mogę zjeść smaczne dania obiadowe nawet w pracy! Warto wspomnieć, że to jedyna restauracja z dowozem, która przy zamówieniu pięciu dań na pięć dni dodaje cztery dowolne piwa kraftowe za złotówkę! :D Z tego co się orientuję to dostarcza na terenie Wrocławia (Karłowice, Polanowice, Ligota, Różanka, Lipa Piotrowska oraz do miejscowości: Psary i Krzyżanowice). Jak długo taka opcja będzie dostępna, to nie wiem..

Zgłoś | Cytuj | Link

14 listopada 2020, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli szukasz dobrej restauracji to koniecznie zerknij sobie tu http://koscierzynahotel.pl/restauracja/ to jest fantastyczne miejsce na odpoczynek i na zregenerowanie się po ciężkim tygodniu.
Ja uwielbiam takie restauracje i często do nich wracam albo w gronie rodzinnym albo wśród znajomych.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 listopada 2020, 15:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Dawno nie byłem w dobrej restauracji. Wszystko przez pandemię.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2021, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bardzo lubię kuchnię indyjską w której znajduje się cała masa przypraw

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2021, 19:28

Zgadzam sie: good 0 bad

go to this website https://mostbetsitesi.com - mostbet az, mostbet guvenilir mi

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lutego 2021, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

polecam restaurację w Zawierciu http://www.facebook.com/kokusushizawiercie/

Zgłoś | Cytuj | Link

7 maja 2021, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetne jedzenie ma również restauracja Kolorowa w Olsztynie, więc jeśli będziecie akurat w mieście to warto się tam wybrać. W środku panuje świetny klimat, a obsługa jest przemiła :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 11 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4 5 6  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowa kuchnia Liczba postów: 102 Grupa: Domy szereg... Cześć! Planuję zakup zamrażarki do mojego domu, ale jestem nieco zagubiona wśród dostępnych opcji. Czy możecie polecić mi konkretny model zamrażarki, który spra...
  • inteligentny dom Liczba postów: 22 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 332

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >