Dobra Lampka do pokoju dziecka

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

17 stycznia 2018, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepie JBPartner jest kilka innowacyjnych rozwiązań jeżeli chodzi o tego typu oświetlenie, dlatego śmiało możesz poszukać tym bardziej że każdy model ma 24 miesiące gwarancji :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 stycznia 2018, 13:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uwielbiam buszować na chińskich aukcjach i portalach, gdzie jest w zasadzie wszystko.
Znajdziesz też świetne lampki, i do pokoju dziecinnego, i do salonu.
Poczytaj dokładnie opis, sprawdź, czy w komentarzach nie ma zdjęć oryginalnego przedmiotu od kupujących, wtedy będziesz mieć pewność, że to żaden bubel.
Wiem, że paczka z chin idzie kilka tygodni, ale warto poczekać, jeśli można sporo zaoszczędzić i mieć w domu coś innego, wyjątkowego, nie z sieciówki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2018, 12:33

Zgadzam sie: good 0 bad

W sklepie JBPartner znajdziesz kilka fajnych modeli jeżeli chodzi o lampki i ogólnie o oświetlenie LED. Dlatego warto zerknąć do ich oferty, jeżeli zależy Ci na bezpiecznym świetle i dobrym wykonaniu oraz przystępnej cenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2018, 00:41

Zgadzam sie: good 0 bad

No to w takim razie zdecyduje się na model Siera bo po przeczytaniu Waszych komentarzy i ogólnie pozytywnych opinii bardzo mnie do tego modelu przekonały. Mam nadzieje, ze wieczorna praca nie będzie już tak bardzo męcząca dla moich oczu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 marca 2018, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetną lampą, która idealnie pasuje do pokoju dziecka jest lampa solna. Lampy solne pozytywnie wpływają na powietrze znajdujące się w zamkniętych pomieszczeniach. Polecam wam zajrzeć na stronę www.latkowski.pl Jest to producent lamp solnych. Mają szeroki wybór i dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 marca 2018, 10:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie zapoznałem się z tym modelem Sierra i powiem szczerze, że jestem mile zaskoczony, bo wygląda obiecująco także zapytam córki czy nie chciałaby może nowej lampki bo jak odrabia lekcję to przy świetle z lampy wiszącej w jej pokoju.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2018, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam nadzieję, że będzie to dobry wybór i oczywiście czekamy na twoją recenzję czy było warto postawić akurat na ten model, czy jednak będziecie szukali dalej. Pozdrawiam :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2018, 12:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem odpowiedniej lampki to polecam wam zajrzeć na stronę www.latkowski.pl Jest to producent lamp solnych. Lampy tego typu mają pozytywny wpływ na powietrze, które znajduje się w pokoju.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lipca 2018, 19:37

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie dosyc fajne są takie lampy solne. Jednak moim zdaniem wazne jest wybranie calosci osprzetu elektrycznego. Ja zaufalam ospelowi http://ospel.pl/pl/ i nie zaluje. Mają też bardzo przydatny blog z poradami.

Ten post był edytowany przez Kuleczka991 dnia: 16 lipca 2018, 19:37
Zgłoś | Cytuj | Link

2 listopada 2021, 09:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Kuleczka991 napisał: W sumie dosyc fajne są takie lampy solne. Jednak moim
zdaniem wazne jest wybranie calosci osprzetu elektrycznego.
Ja zaufalam ospelowi http://ospel.pl/pl/ i nie
zaluje. Mają też bardzo przydatny blog z poradami.


To fakt. Lampy solne są dostępne też na przykład tutaj - https://www.solny-swiat.pl/, bardzo fajnej jakości i świetny klimat nadają do wnętrza.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19172 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 507

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >