Dobra Lampka do pokoju dziecka

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

11 grudnia 2017, 13:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,
Postanowiłem kupić w końcu porządną lampkę na biurko dla mojego syna. Czy możecie mi coś polecić, ponieważ nie do końca wiem jakie rozwiązanie będzie dobre szczególnie dla jego wzroku. Liczę na Waszą pomoc :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2017, 01:15

Zgadzam sie: good 0 bad

No najlepiej aby było to światło dopasowane do nauki oraz czytania, bo to właśnie nieodpowiednio dobrane światło może znacząco pogorszyć wzrok naszych dzieci. Osobiście szukałbym czegoś wśród lampek Led-owych :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2017, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój poprzednik ma rację, ja ostatnio kupiłem lampę LED model Siera w sklepie JBPartner. To wysokiej jakości lampa biurkowa wyposażona w dotykowy włącznik z 3-stopniową regulacją jasności świecenia oraz nowoczesny panel świetlny LED COB. Co ważne lampa wyposażona jest w ergonomiczny przycisk dotykowy z regulacją jasności świecenia pozwalając na dopasowanie jej do indywidualnych potrzeb. Polecam Ci przynajmniej ją sprawdzić :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 grudnia 2017, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio właśnie sprawdzałem to rozwiązanie, bo jednak potrzebuję dobrej lampki szczególnie teraz gdy wieczory są naprawdę długie a wzrok strasznie się męczy przy zwykłym świetle. Wczoraj ją zamówiłem i zobaczymy, czy się sprawdzi :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 stycznia 2018, 20:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Lampka jest naprawdę ok. Używam jej od kilku miesięcy. Z informacji które znalazłem jej żywotność to aż 50.000h, do tego posiada bezpieczne zasilanie 5V dla lamp i wspominany już wcześniej zmiękczający filtr Eye - Protection. Widać różnicę już po kilku dniach :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2018, 12:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamawiałem z allegro taką lampkę. Jest tam tego dużo. Pozwól też synowi zadecydować jaki kształt lampki chce.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2018, 21:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo dobrej jakości i w przeróżnych ciekawych wzorach lampy dla dzieci najszybciej znajdziesz nie w sieciówkach, a w mniej obleganych sklepach z oświetleniem. Moim zdaniem są one bardziej oryginalne i służą dużo dłużej. Poza tym lubię pochwalić się czymś, czego nie ma żaden znajomy w mieszkaniu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2018, 09:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem można spokojnie wybrać fajną i ciekawą lampkę do pokoju dla dziecka na biurko w sklepach internetowych, wystarczy poszukać oraz określić jaki budżet posiadamy na ten cel. Polecam również górne źródło światła w postaci lampy sufitowej.


www.Kulimar.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2018, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupiliśmy dla naszej córki wspomniany model Siera i jesteśmy zadowoleni. Córka już nie narzeka na ból oczu. Do tego fajnie, że można ją w pełni regulować co do wysokości i mocy świecenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 stycznia 2018, 20:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lampkę mam ale zastanawiam się nad oświetleniem ogólnym w sensie czy lepiej zwykłe żarowe żarówki kupić czy led, coś takiego https://www.ultra-elektro.pl/150-zarowki-led- mr16 o barwie zimnej, czy to będzie naturalne i nie będzie męczyło oczu? Czytałem że te ledowe są lepsze.

Ten post był edytowany przez termik dnia: 8 lutego 2018, 21:31
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 167

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >