Dobra firma produkująca żaluzje

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

16 sierpnia 2011, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Chce zamontować sobie żaluzje, czy zna ktos dobrą firmę z Krakowa?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 sierpnia 2011, 16:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz sobie zobaczyć stronkę www.roletex.pl. Ja tam często kupuję, jak zakładam żaluzje u klientów. To nie jest w Krakowie, tylko w Dobczycach, czyli niedaleko. Ceny mają całkiem niezłe i sporo różnych wzorów.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2011, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie, ta firma Roletex jest solidna i godna polecenia. Ja kupowałam u nich rolety zewnętrzne (mieszkam na parterze w średnio bezpiecznej okolicy), ale żaluzje też produkują.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2011, 13:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiem, wiem znalezłem ich na drugi dzień po daniu ogłoszenia, mam już żaluzje http://www.roletex.pl/aluzje/zaluzje-poziome-selika i jestem pod wrażeniem elastycznosci firmy, oferty i cen. Teraz wszystkim ich polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2011, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie spotkać się z opinią kogoś, kto już ma takie w posiadaniu, napewno wielu ludziom ułatwi to poszukiwania, napisz jeszcze od czasu do czasu jak się sprawują

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2013, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam firmę z Sosnowca Sobimex - nam założyli markizy, rolety do domu i jesteśmy zadowoleni. Miła obsługa i ceny atrakcyjne!

Zgłoś | Cytuj | Link

17 marca 2013, 22:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A na te rolety i żaluzje Roletex ile jest gwarancji? Czy można je samemu zamontować czy konieczny jest montaż przez firmę?

Zgłoś | Cytuj | Link

31 stycznia 2014, 23:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: Dawid napisał: A na te rolety i żaluzje Roletex ile jest gwarancji? Czy
można je samemu zamontować czy konieczny jest montaż
przez firmę?

Ale kolega mówi o wewnętrznych czy zewnętrznych?

Zgłoś | Cytuj | Link

16 lutego 2014, 23:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co wiem, to na zewnętrzne jest 5, ale muszą przechodzić takie tam przeglądy raz w roku. Ja mam już 3 lata i póki co nic się z nimi nie dzieje. Działają ok i wyglądają jak nowe :)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2014, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli juz wybierać żaluzje, to osobiście uważam, że najlepszym wyborem byłyby te od Debastor. Jak dla mnie są one zdecydowanie najlepsze jeżeli chodzi o stosunek jakości do ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Budowa Domu Poznań Liczba postów: 6 Grupa: Firmy budow... Budowa domów drewnianych w Poznaniu https://konsbud.com/oferta/domy-drewnian e-poznan/ to temat, który wywołuje coraz większe zainteresowanie wśród osób poszukuj...
  • podnośniki Liczba postów: 72 Grupa: Firmy budow... Potrzebujesz wynająć sprzęt budowlany? Jeśli tak, to możesz również wziąć pod uwagę firmę Limarent. To wypożyczalnia zwyżek limanowa, ale także znajdziesz szero...
  • Pozycjonowanie zwraca się przy pozycjonowaniu firm... Liczba postów: 60 Grupa: Firmy budow... Pozycjonowanie https://wildmoose.pl/pozycjonowanie-stro n-bydgoszcz/ jest kluczowym elementem strategii marketingowej dla firm remontowych, ponieważ może znacząc...
  • Szkolenia Liczba postów: 54 Grupa: Firmy budow... Odkryj, jak możesz poprawić swoje umiejętności interpersonalne z kursami oferowanymi przez Projekt Gamma. Zajrzyj na https://www.projektgamma.pl/szkolenia-ot war...
  • Wykonanie wentylacji mech. - Ziterm Liczba postów: 21 Grupa: Firmy budow... Racja, dobrze mieć porządnych specjalistów w zakresie wykonawstwa instalacji w naszym nowym domu. W przypadku klimatyzacji, sanitarki, czy instalacji pompy ciep...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >