Dobra firma z roletami w Krakowie

« Powrót do grupy: Firmy budowlane

17 sierpnia 2011, 21:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuje dobrej firmy sprzedającej i MONTUJĄCEJ rolety w Krakowie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2011, 16:19

Tanie rolety są dostępne w Ikei, montaż dziecinnie prosty. Natomiast jeśli idzie o ekskluzywny sklep z nowościami, montażem i profesjonalnym doradztwem to chyba Roletex jest najsłynniejszy w Małopolsce.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2020, 08:50

Czasami warto zamówić coś z internetu. Ja mogę polecić firmę Roltex z Wrocławia.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• armatura Liczba postów: 30 Grupa: Firmy budow... Ja ostatnio widziałem coś bardo ciekawego a mianowicie był to grzejnik łazienkowy w firmie obrazu. Powiem wam, że bardzo ciekawie to wyglądało.
  • Wywóz odpadów Liczba postów: 38 Grupa: Firmy budow... W trakcie budowy powstaje masa odpadów, w związku z tym kontener wydaje się być niezbędny. Obecnie korzystam z oferty firmy Auto-Met https://sites.google.com/vi...
  • Własna firma Liczba postów: 2 Grupa: Firmy budow... Cześć, słyszałem od znajomych fachowców, że korzystali z usług firmy http://polparts.pl/ Kupowali u nich częsci do koparek volvo i nie było z nimi żadnych probl...
  • Budowa domu jednorodzinnego Liczba postów: 274 Grupa: Firmy budow... Co do domu jednorodzinnego to ja zdecydowałem się z żoną na budowę domu z drewna. Polecał nam go mój szwagier, który też się tak budował. Warto było, projekt ra...
  • wesele w plenerze Liczba postów: 33 Grupa: Firmy budow... A czy ślub kościelny, ale w plenerze jest możliwy w Polsce?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15867 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 160

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >