Dobra wiertarka

« Powrót do grupy: narzedzia budowlane Opinie .

11 października 2011, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak w tytule - szukam dobrej wiertarki, głównie z myślą o betonie. Cena nie ma dużego znaczenia, najważniejsze, żeby dawała radę. Myślałem m.in o bosh gdb 1600 we - to dobry pomysł?

Ten post był edytowany przez grzesiek28 dnia: 21 czerwca 2013, 13:41
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2011, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Używają jej profesjonaliści to myślę że na pewno to dobry pomysł :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 października 2011, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma to jak młot z udarem jak w masło :P
nie zapomne jak męczyłem się z ojcem zamłodu wbić się w ściane zwykła wiertarką hahah 20 min 3 wiertła spalone- przyszedł sąsiad z młotem udarowym... powiem wam ze najdłuzej trwało wkładanie wiertła i rozwijanie przewodu :P bzzt :P i dziunia jak ta lala :P

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2011, 20:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik grzesiek28 napisał: Jak w tytule - szukam dobrej wiertarki, głównie z myślą
o betonie. Cena nie ma dużego znaczenia, najważniejsze,
żeby dawała radę. Myślałem m.in o bosh gdb 1600 we - to
dobry pomysł?


Ogólnie jak dla mnie sprzęt firmy BOSH jest jednym z najlepszych. Sam posiadam kilka urządzeń tej firmy i nawet przy bardzo mocnym eksploatowaniu radzą sobie one wyśmienicie. Śmiało mogę więc polecić.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2012, 11:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik grzesiek28 napisał: Jak w tytule - szukam dobrej wiertarki, głównie z myślą
o betonie. Cena nie ma dużego znaczenia, najważniejsze,
żeby dawała radę. Myślałem m.in o bosh gdb 1600 we - to
dobry pomysł?
Użytkownik grzesiek28 napisał: Jak w tytule - szukam dobrej wiertarki, głównie z myślą
o betonie. Cena nie ma dużego znaczenia, najważniejsze,
żeby dawała radę. Myślałem m.in o bosh gdb 1600 we - to
dobry pomysł?


Ja bym jednak preferował coś w rozsądnych cenach np. Młoto-wiertarkę DeWALT 900W:
http://megastore.pl/10673,Mloto-wiertarka-DeW ALT-900W-D25404K.html

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2012, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ewentualnie może coś z makity? BHR241RFE? Koszt około 1500zł aczkolwiek są jeszcze bardziej zaawansowane modele jesli planuje się kupić sprzęt w pełni do profesjonalnego użytku.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2012, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam na forum. Jeżeli szukasz dobrej wiertarki,to wybrałbym między takimi firmami jak Bosh lub Makita. Może podaj jaki w ogóle budżet posiadasz na ten cel,wtedy będzie zdecydowanie łatwiej cokolwiek doradzić.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2012, 18:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli cena nie ma aż tak dużego znaczenia i szukasz dobrej wiertarki,to zobacz model
http://www.narzedziowy.pl/68872_KRESS-Pneumatyczna-wiertark a-udarowa-HM-550.html na pewno się sprawdzi.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2012, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Na dobrym sprzęcie nie da się zaoszczędzić. Lepiej dołożyć i mięć narzędzie,które będzie pracowało lata i nas nie zawiedzie. Mam Boscha niebieskiego i nie żałuje. Tyle co on nie "przeżył", to już kilka chińczyków by padło. Taki model:http://megastore.pl/14408,Bosch-Wiertarka-udarowa-GSB- 16-RE-750W-ZUW.html

Zgłoś | Cytuj | Link

9 października 2012, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zakupiłem sobie sprzęt Hitachi i jest bardzo przyjemnie wykonany, jak za taką cenę nadaje się różnych prac. http://megastore.pl/14666,Hitachi-Wiertarka-u darowa-600W-DV16VSS.html

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Aby dodać post, należy się zalogować.

Ostatnio na forum

  • Wiertarka udarowa Liczba postów: 3 Grupa: narzedzia b... Kupowałem praktycznie od zera wszystkie narzędzia na budowę naszego domu. Wkrętarka z udarem fatmax, wyrzynarka, piła (bączek) tez, szlifierka kątowa Bosch, poz...
  • Elektronarzędzia. Gdzie kupić i jakie. Proszę o p... Liczba postów: 41 Grupa: narzedzia b... My się budujemy sami. I jesteśmy zdani sami na siebie na budowie. U nas mój Tato jest budowlancem i to on jest głową wszystkiego. My z mężem wykonujemy te ciężk...
  • jaka szlifierka Liczba postów: 32 Grupa: narzedzia b... Zakup szlifierki kątowej to nie taka łatwa sprawa jakby się mogło wydawać. Na rynku mamy wielu producentów oferujących swoje produkty. Pytanie jakie trzeba sobi...
  • Materiały spawalnicze Liczba postów: 5 Grupa: narzedzia b... Prowadząc działalność w tym zakresie musimy zadbać o odpowiednie wyposażenie naszych pracowników. W dzisiejszych czasach liczy się najbardziej wysoka jakość ofe...
  • Jaka wiertarko wkrętarka Liczba postów: 12 Grupa: narzedzia b... Użytkownik januszkk napisał: Czy ktoś może zna się w temacie? Szukam nowego sprzętu do firmy i nie wiem co kupić. Może mi doradzicie? Sądzę ,że dobrym wyborem....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >