Dobre rolety w Gdyni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

12 maja 2016, 14:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie rolet wewnętrznych do pokoi i do kuchni? Czy rolety mogę się zepsuć z jakichkolwiek powodów? Jakie rolety polecacie -oczywiście warunek jest taki, aby były ładne, dobrei tanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2016, 16:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam tą firmę:
http://wlperfect.pl/pl/index
Mają swój salon na ulicy Grabowo. W salonie mam rolety rzymskie, w kuchni z kolei mam rolety dzień/noc bo pomieszczenie jest nowocześniej zaaranżowane niż reszta pomiesszczeń ( poza tym są bardzo wygodne bo możesz dzięki nim wygodnie regulować to ile ciepła dociera do pomieszczenia).

Nie oszczędzaj na roletch, lepiej jest kupić droższe, z montażem w domu . Bedą o wiele lepiej wykonane, bezpieczniejsze oraz z lepszego materiału.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2016, 12:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ograniczaj się tylko i wyłącznie do rolet w Gdyni lub ogólnie jednego miasta bo w dobie internetu,znajdziesz cały szereg firm i odległość nie ma aż tak dużego znaczenia. a na co zwracać uwagę podczas ich zakupu? Przede wszystkim na jakość wykonania.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 listopada 2016, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie. Zamawianie przez internet to jest to.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2017, 16:38

Zgadzam sie: good 0 bad

A muszą być koniecznie w Gdyni? Teraz w internecie znajdziesz wszystko, no i na pewno bedzie taniej niż w sklepach stacjonarnych

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2019, 10:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłam rolety w markecie, takie dzień-noc i jestem zadowolona. Co prawda, nie jest to szczyt techniki i precyzji, ale dają radę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2020, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwróćcie uwagę na Karnix - https://www.karnix.pl/rolety-marki-karnix-gal eria-produktow.html gdzie zdecydowanie nie brakuje pięknych propozycji w zakresie rolet, żaluzji, czy także samych wersji i oczywiście opcji kolorystycznych. U nas wybór padł na wersje Rzymskie w kolorze bieli :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2020, 14:52

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak efekty, macie może jakieś zdjęcia?

Zgłoś | Cytuj | Link

9 września 2020, 18:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Też bym chciał zobaczyć, ponieważ zastanawiam się nad roletami do salonu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

27 września 2020, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam plisy z www.plisa.sklep.pl :-))

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też