Dobry blat granitowy

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

18 lutego 2016, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym zpaytać, jaki rodzaj blatu kuchennego waszym zdaniem najbardziej odpowiedni do klasycznej kuchni? Drewno, blat z płytek, granit? Rozważam taki zakup blaty
blaty granitowe warszawa?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 lutego 2016, 20:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zalezy od tego jak wygląda twoja kuchnia, bo nie wszystkie blaty będą do wszystkiego pasowały. Ja uwielbiam blaty granitowe, ale juz ich cene nie za bardzo :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lutego 2016, 20:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Oczywiście kolorytycznie nie każdy będzie pasował, dlatego warto podać jak jest z twoją kuchnią

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2016, 09:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Przede wszystkim to kwestia budżetu,bo zarówno granitowy jak i marmurowy blat,prezentują się bardzo fajnie,tylko są odpowiednio droższe i o tym fakcie nie możemy zapominać.

Quadre.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2016, 09:35

Zgadzam sie: good 0 bad

ale na pewno prezentuje się pieknie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 maja 2016, 19:15

Zgadzam sie: good 0 bad

klasycznej? wydaje mi się, że najlepsze są blaty granitowe. Prezentują się naprawdę rewelacyjnie, wiem bo sam takie mam. http://www.marmur-dulemba.pl/index.php?content=oferta_blaty_ realizacje#!/page_tresc

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2016, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem warto zainteresować się blatem z kamienia naturalnego,który mimo swojej ceny znakomicie się prezentuje i jest trwały,solidny na lata. Przykładowe aranżacje znajdziecie na www.Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2016, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z przedmówcą. Kamień naturalny to bardzo dobre rozwiązanie.
Sam obecnie przeglądam rożnego rodzaju oferty http://dobrykamieniarz.pl/uslugi/blaty-kuchen ne/ i porównuje przede wszystkim ceny, gdyż koszty są jednak spore.

Generalnie jednak warto jest porównać ceny blatów, gdyż z tego co ja na razie doświadczyłem, to dysproporcje cenowe są bardzo duże.

Ten post był edytowany przez tamud dnia: 20 lipca 2016, 12:11
Zgłoś | Cytuj | Link

3 sierpnia 2016, 19:52

Zgadzam sie: good 0 bad

ja uważam że warto solidnie wykonczyć kuchnie, nie bawić się w jakąś prowizorkę, bo to widać na pierwszy rzut oka. ja w swojej kuchni mam blat z marmuru, bo taki najlepszy. mozna wychwalac inne materialy w nieboglosy ale tak naprawde to w ostatecznym rozrachunku wychodzi ze marmur jest niezastapiony. solidny, wytrzymaly no i jaki piekny. ja mam swoj od marmur dulemba i jestem bardzo zadowolony, bo to material bardzo wysokiej jakosci.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 sierpnia 2016, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem blaty kamienne są bardzo solidne i praktyczne, lepiej je utrzymać w czystości niż blat drewniany np. Widziałam piękne przykłady takich realizacji i wykorzystania kamienia w takiej formie blatu właśnie na http://marmurowe.pl, jeśli się zastanawiacie nad takim rozwiązaniem, to warto zajrzeć :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 191

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >