Dobry ciśnieniomierz

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

18 września 2016, 16:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam właśnie dobrego i sprawdzonego ciśnieniomierza... Macie może w tej materii jakieś doświadczenia i dalibyście radę mi coś polecić wartego uwagi? Co sądzicie np. o takim czymś http://www.guki.pl/jaki-cisnieniomierz-wybrac /

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 października 2016, 14:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Profesjonalne ciśnieniomierze ma Sanity w ofercie. My kupiliśmy rodzicom ten -Senior Sanity. Idealny dla starszych osób ze względu na większy wyświetlacz, duże przyciski i wyjątkowo nieskomplikowaną obsługę. Dziecinnie prosty mechanizm, mierzy szybko i dokładnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2016, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakbym miała kupować nowy ciśnieniomierz to bym się na Senior Sanity zdała. To niedawno moi rodzice sobie kupowali i parę razy sama ciśnienie na tym sprawdzałam. Szybko, bez bólu, bez ucisku, a sam aparat jest o tyle wygodny, że wyświetlacz ma słusznych rozmiarów, nie jest to jakaś mała szybka o wymiarach dwa na dwa milimetry..

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2017, 10:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Odkąd choruję na cukrzycę to muszę sobie ciśnienie sprawdzać. Teraz mam aparat Senior firmy Sanity. Działa bezproblemowo, nic mi się nie zacina, pompuje płynnie i nie na tyle, żeby jakoś rękę uszkodzić. Duże przyciski, wygodny przełącznik, samo sterowanie jest dziecinnie proste. Myślę, że fajny sprzęt zwłaszcza dla seniorów, choć ja sama to się jeszcze taką seniorką nie czuję..:)

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2017, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno mam większe przekonanie i zaufanie do naramiennych ciśnieniomierzy. Teraz korzystamy z mężem z modelu EasyMed. To jest niemiecka konstrukcja od Geratherm. Wygodna obsługa, dopasowany i dobrze uszyty mankiet, do tego pamięć pomiarów bardzo rozbudowana. Tutaj to jest 3x30 więc na dobrą sprawę jeszcze jedna osoba poza nami mogłaby spokojnie sobie też mierzyć i monitorować ciśnienie na tym modelu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2017, 02:30

Zgadzam sie: good 0 bad

właśnie mój chyba się kończy gdyż zle odczytuje ciśnienie. Na moim mam nadciśnienie a gdy poszedłem do lekarza zaśmiał się , że jestem zdrowy jak rydz.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2017, 10:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Złego słowa nie mogę powiedzieć o moim ciśnieniomierzu czyli Sanity SmartCardio. To mój pierwszy sprzęt na akumulator i zdecydowanie każdemu takie rozwiązanie polecam. Nie trzeba pamiętać o bateriach, na wyświetlaczu pokazuje się stan naładowania, także człowiek ma na bieżąco informację o tym jak długo ciśnieniomierz jest podziała. Trochę kosztuje, bo ja zamówiłam za 200 zł, ale myślę, że warto swojej ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 kwietnia 2017, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się sprawdza ciśnieniomierz Senior Sanity. Nie jest jakiś super zaawansowany i skomplikowany w obsłudze, raczej właśnie uproszczony żeby można było sobie szybko i wygodnie sprawdzić ciśnienie. Dostałam model od ludzi z pracy jak przechodziłam na emeryturę w ramach prezentu bo już wcześniej im mówiłam że by mi się coś takiego przydało. Miałam fajną ekipę, więc kupili, nikt się nie krępował, że to nie wypada itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2017, 19:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie wysyłam mój tani ciśnieniomierz do naprawy. Mam dwa tanie a różnica w wynikach pomiaru dochodzi nawet do 30 %. Tak było dziś rano z tętnem. Za to wczoraj miałam różnicę 20 % na rozkurczowym. Z tego co czytałam tera ciśnieniomierze elektroniczne mają funkcję uśredniania pomiarów by zmniejszyć błędy. Coś na zasadzie redukcji odchyleń. Jaki z tego wniosek. Trzeba po prostu kupować ciśnieniomierze profesjonalne dla lekarzy i placówek służby zdrowia http://mednova.pl/sprzet-podreczny-dla-lekarz a/cisnieniomierze/elektroniczne . Nie są nawet dużo droższe. No może te z manometrem zegarowym. Swoją drogą tak samo jest z pomiarem cukru. Czasem robię go powtórnie jak wynik wydaje mi się zafałszowany. Pomyśleć że od takich urządzeń zależy branie lekarstw.

Ten post był edytowany przez laylla dnia: 31 maja 2017, 19:29
Zgłoś | Cytuj | Link

21 sierpnia 2017, 10:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobre parametry ma nasz ciśnieniomierz Senior. Dużo wyników zapamiętuje bo ponad sto. Długa gwarancja, udało się bez problemów przedłużyć do pięciu lat.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Moda Liczba postów: 91 Grupa: Trudne tema... Wierzę, że kluczem do oszałamiającej sukienki jest nie tylko projekt, ale także materiał. Dlatego zawsze warto zwrócić się do Larumi Fabrics po ich ekskluzywne....
  • Różnice między pożyczką a kredytem Liczba postów: 58 Grupa: Trudne tema... Niestety w dzisiejszych czasach banki nie chcą udzielać kredytów. Wymagają dużego wkładu własnego albo sporych zabezpieczeń. I nie każdego na to stać. Ale alter...
  • Kredyt gotówkowy na remont Liczba postów: 26 Grupa: Trudne tema... Ja też tak uważam. Takie pożyczki online udzielane są szybko i bez zbędnych formalności. Od siebie mogę zostawić namiar na nich https://taniopozyczam.pl/ - wygo...
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 16 Grupa: Trudne tema... Jeśli planujesz wypoczynek nad morzem, sprawdź pakiety pobytowe oferowane przez Międzyzdroje Spa. Znajdziesz tam oferty dostosowane do różnych potrzeb, od relak...
  • Jaki samochód dla firmy? Liczba postów: 1144 Grupa: Trudne tema... Jeśli jesteś właścicielem Porsche i szukasz profesjonalnego serwisu, sprawdź ofertę Porsche Centrum Łódź. Oferują oni szeroki zakres usług, od przeglądów po nap...

Czytaj też