Dobry czas na zakup nieruchomości w miejscowościach turystycznych

« Powrót do artykułu: Dobry czas na zakup nieruchomości... | « Powrót do grupy: Inwestycje

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

13 marca 2012, 12:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Teraz? Chyba że piszecie o nieruchomościach komercyjnych. Zerknijcie na wyszukiwarki Jartomu - tylko w tej branży wiele się dzieje. Zajmowane są kolejne magazyny. A w branży mieszkań? Jaki tu spokój...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 sierpnia 2012, 18:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Kupować, kupować jeszcze raz kupować :) Ja kupiłem właśnie apartament w Mielnie w inwestycji DUNE. Wyprowadzam się z Warszawki,naszczęście mam wolny zawód więc mogę siedzieć nad morzem:) Słońce, szum fal, laptop i komóra i chce się żyć :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 września 2012, 15:58

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak ale Dune oferuje mieszkania wakacyjne. To trochę inna branża niż tradycyjna mieszkaniówka. Ludzie zawsze będa wyjeżdzali nad morze, a niewiadomo czy łatwo będzie wynając zwykłe mieszkanie w np. płycie z lat 70-tych...

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2012, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad kupnem apartamentu w inwestycji Dune. Liczyłem czy ta inwestycja przyniesie zyski i wyszło mi że powinna się zwrócić w ciągu 15 lat... Napewno warto inwestować w nieruchomości, żeby mieć coś na starość albo dla dzieciaków gdy nas zabraknie...

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2013, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak Dune to piękny apartamentowiec, o bardzo atrakcyjnej lokalizacji. To nie bedzie zwykły apartamentowiec, wykończenie wnętrza bedą przeprowadzali Włosi, bedzie tam spa, dwa baseny, kawiarnia, restauracja i recepcja... Jednym słowiem pełen luksus

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 kwietnia 2013, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie zgadzam się. To właśnie hale magazynowe dają teraz najwyższe zyski. Zobaczcie zresztą to - http://www.jartom.com/hale W newsletterze pojawiają się oferty, które znikają w ciągu kilku dni. Uwierzcie mi, że żadna firma nie inwestuje kilku milionów przypadkowo...

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2013, 21:50

Zgadzam sie: good 0 bad

A teraz jeszcze twórca Dune zaczął współpracę przy projektowaniu wnętrz z Maciejem Zieniem czyli firmą Zień Home. Pierwsze efekty współpracy skandynawskiego dewelopera z polskim projektantem już na początku maja.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 kwietnia 2013, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, to czy kupisz mieszkanie w apartamentowcu Dune czy inny apartament nie ma to znaczenia, najważniejsze jest to że inwestujesz w niepewnych czasach. Za dwadzieścia lat po spłacie kredytu będziesz miał dodatek do emerytury:)

Zgłoś | Cytuj | Link

13 maja 2013, 12:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Obserwujcie również to - http://www.jartom.com/zdjecia/
Galeria wolnych nieruchomości. Generalnie w tym momencie można zarobić dobre pieniądze, inwestując już teraz i szybko podejmując decyzję. Z tym, że chodzi o miliony złotych...

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2014, 11:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Dalej jest wolna - http://www.jartom.com/nieruchomosci/Millenium-Logistic-Park- Bierun-Bierun-2737ahhw,61,hale,,w,0,,,2737a Pozostaje tylko kwestia wykorzystania tych okazji - kto posiada na nie środki?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 207

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >