Dobry sklep z używanymi maszynymi

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸

7 lutego 2017, 19:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Najważniejsze jest to, byście dbali o jakość wyposażenia Waszego sklepu. Wiadomo, że towar lepiej prezentuje się na takich manekinach http://www.pakowyposazenie.pl/index.php/produ kty/kategoria/10, niż na półkach. Wykorzystajcie to i pozwólcie sobie na spore wzrosty :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 marca 2017, 12:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Tak szczerze mówiąc to nie znam dobrego sklepu z używanymi maszynami budowlanymi, aczkolwiek powyżej macie już kilak adresów z których być może warto skorzystać lub chociaż zapytać o ceny i czy taki zakup w ogóle się opłaca.

www.Ml-pol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2017, 19:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zajrzyj sobie na http://www.agromarket.pl/oferta/ oni mają bardzo duzy wybór uzywanych maszyn :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 czerwca 2017, 07:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chodzi o maszyny w zakresie recyklingu m.in belownice, kompaktory, imploddery czy prasy.To warto zajrzeć do Bartontech prowadzą oni sprzedaż takich maszyn nowoych oraz własnie uzywanych. Do tego w ofercie maja równiez ich serwis, więc na pewno sie nie zawiedziesz :)

Zgłoś | Cytuj | Link

22 czerwca 2017, 06:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Minęło już trochę czasu, więc jeżeli zaglądasz na forum, to może napiszesz jak wygląda kwestia maszyn, zdecydowałeś się na zakup używanych? Jeżeli tak to czekamy na szczegóły.

www.Ml-pol.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 sierpnia 2017, 15:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o narzędzia czy maszyny używane na budowie to nie wiem czy dobrym rozwiązaniem jest kupno używanych. Jeśli potrzebujecie platform podwieszanych czy wciągarek linowych to moim zdaniem lepiej zainwestować w nowe. Zostawiam Wam namiary na firme Geda https://www.geda24.pl/, która oferuje taki sprzęt.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2017, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli chcecie kupić używane maszyny do przydadzą wam się części do nich. Ja znalazłem firmę www.walor.com.pl, która w swojej ofercie ma wiele części do maszyn. Mają pasy napędowe, łożyska, obejmy itp.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 września 2017, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o koparki, ładowarki, równiarki i walce to zachęcam do zainteresowania się ofertą http://xcmgeuropa.com , dzięki którym zakupiłem sporo używanych maszyn tego typu za bardzo atrakcyjne pieniądze. Zdecydowanie warto. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 września 2017, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio poszukiwałem sklepu z używanymi maszynami budowlanymi i trafiłem na www.zama.com.pl Mają w swojej ofercie nowe i używane maszyny budowlane w dobrych cenach. Jeżeli potrzebujecie tego typu maszyn to polecam wam tę firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 października 2017, 10:54

Zgadzam sie: good 0 bad

W przypadku wyboru maszyn do recyklingu to moim zdaniem najlepiej postawić na sprawdzone firmy jak Bartontech, które zajmują się sprzedażą najlepszych maszyn do recyklingu jednocześnie nowych jak i uzywanych. O czym warto wspomnieć to, że również zajmuja sie ich serwisowaniem. Dzięki, czemu w razie napraw, wymian części itd. potrafią poradzić sobie z każda usterką. A my nie musimy szukać pomocy na własną rękę i tracić czas na długich przestojach :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7 8 9  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie szambo? Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Badania ścieków są ważną częścią oceny ryzyka związanego z bezpieczeństwem środowiskowym. Częstotliwość potrzebnych badań jest uzależniona od wielu czynników, t...
  • Budowa stalowej hali Liczba postów: 8 Grupa: Moja budowa Cześć hala stalowa w wersji wiata garażowa to idealne miejsce przed dom żeby dopełnić walory estetyczne i chronić pojazdy przed warunkami atmosferycznymi.
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >