Dobry wykonawca instalacji fotowoltaicznej Szczecin

« Powrót do grupy: Moja budowa

1 lutego 2021, 12:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Podobno coraz więcej osób się na pompy ciepła i fotowoltaikę decyduje. Trochę zacząłem się tematem interesować i faktycznie tak sobie myślę, żeby u siebie coś takiego zrobić. Tylko do tego szukam jakiegoś wykonawcy, który będzie w stanie mi coś takiego zaproponować i zaplanować w odpowiedniej formie faktycznie taką instalację.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 lutego 2021, 13:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam dom zbudowany niedaleko Świnoujścia i instalacje robiła mi firma Green Motion. Siedzibę mają gdzieś tam na zachód od Szczecina, ale tak ogólnie całe województwo obsługują. Fachowa pomoc przy wyborze instalacji więc jeśli ktoś jest laikiem (tak jak ja) to zdecydowanie warto z takiej pomocy skorzystać. Wtedy ma się pewność, że instalacja będzie dopasowana do potrzeb danego klienta.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 maja 2021, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszeliście o tym, że warto panele fotowoltaiczne przebadać kamerą termowizyjną ?

Ten post był edytowany przez marekrak dnia: 7 maja 2021, 07:51
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Monitoring mojego domu Liczba postów: 60 Grupa: Moja budowa W przypadku monitoringu to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na model KZ5 na który również postawiliśmy w naszej firmie. Jest to wersja obrotowa także pozw...
  • Logistyka Liczba postów: 36 Grupa: Moja budowa Wymiana danych w czasie rzeczywistym między partnerami biznesowymi jest fundamentem sprawnego łańcucha dostaw. Dzięki technologiom takim jak IoT i blockchain, m...
  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 13 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Wiata Garażowa Liczba postów: 12 Grupa: Moja budowa Ważne jest, żeby wiata garażowa była wykonana z możliwie najlepszych komponentów. Wszystko powinno być ocynkowane i pomalowane. Polecam tę firmę oni zrobię wsz...
  • Komu zlecić budowę hali? Liczba postów: 47 Grupa: Moja budowa Jeżeli wiata garażowa to tylko w firmie, która specjalizuje się w carportach metalowych. Wszystkie produkty są najwyższej jakości.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 257

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >