Dodatki do małej, białej sypialni

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

18 kwietnia 2018, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetnym pomysłem na powiększenie optyczne malej sypialni oraz wprowadzenie fajnego nowoczesnego akcentu są lustra. Sama kupiłam lustra do swojej sypialni i muszę przyznać że świetnie to wygląda. Wypatrzyłam naprawdę bardzo fajne tutaj https://www.sklep.alejakwiatowa.pl/84-lustra< /a> mają ogromny wybór i świetne ceny. Jakościowo są świetne a wyglądają cudnie !

Ten post był edytowany przez bibi2 dnia: 18 kwietnia 2018, 17:17
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2018, 17:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne rzeczy maja w jagodowymkocie. Sporo u nich kupiłam róznych rzczy i to nie tylko do sypialni. Jak coś to polecam zerknąć na obrazy i asortyment firmy youngdeco jak ramki, meble, narzuty i oświetlenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2018, 18:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Biel, szarość, takie neutralne tło daje bardzo szerokie pole manewru pozostałych elementów aranżacji.

https://www.facebook.com/decoroom.eu/?ref=br_ rs

Zgłoś | Cytuj | Link

22 maja 2018, 10:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli sypialnia jest mała to już dobrym krokiem bezie postawić na jasną kolorystykę mebli oraz ścian, polecam także zadbać o duże lustro co w praktyce pozwoli powiększyć przestrzeń.

www.ProjektKolor.com

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2018, 09:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Co powiecie na lustro? Tak się składa, że w mojej sypialni nadało ono niebywałego uroku, stylu. Szybko i łatwo można się przejrzeć, dobrać idealny strój. Rozwiązanie w postaci lustra marzeń zawdzięczamy ekipie Glass Market http://www.glassmarket.pl/ , która wykonała kawał dobrej roboty!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 czerwca 2018, 18:32

Zgadzam sie: good 0 bad

To też dobry sposób, zwłaszcza do niewielkich pomieszczeń. Ja swoją urozmaiciłam pieknym obrazem, który kupiłam w jagodowymkocie. Tak swoją drogą polecam do nich zerknąc, maja sporo ciekawych rzeczy.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2018, 07:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Aranżuję właśnie sypialnię. Łóżko już kupiłam dosyć spore, ale teraz przydałoby i się jakieś ciekawe oświetlenie. Widzieliście, jak wygląda ta nowoczesna lampa do sypialni ? Podoba mi się Sollux Lighting Ring. Dokładnie taką chciałabym mieć, bo pasowałaby do mojego eleganckiego wystroju. Nie wiem tylko, czy światło nie byłoby zbyt jaskrawe. Wolałabym, gdyby było bardziej przytłumione. Wybralibyście taką do waszej sypialni?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 143

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >