Dodatki do salonu

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

26 września 2017, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Witajcie! Jestem w trakcie urządzania salonu. Poszukuję fajnych dodatków jak i mebli w stylu skandynawskim . Polecicie mi jakieś miejsce gdzie dostanę takie rzeczy? Zależy mi także aby były wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dużo osób poleca taki sklep www.mandihouse.pl ponoć mają tam meble i dodatki w różnym stylu . Kupowaliście u nich ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 października 2017, 10:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Wstaw zdjęcie salonu i postaramy się pomóc dobrać już te konkretne dodatki do jego aranżacji :) Poszukiwania zacznij od dobrych sklepów internetowych, tam znajdziesz największy wybór.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 października 2017, 21:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi sie bardzo podobają dodatki do mieszkania wykonane z tworzyw sztucznych. Sama takowe projektuję, a potem ta firma mi je wykonuje http://www.boral.pl/ bardzo dobra jakość i szybkie wykonanie. Mogę śmiało polecić

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2017, 08:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem zdania, że warto szukać w sklepach internetowych bo tam masz największy wybór i teraz podczas jesieni można znaleźć atrakcyjne rabaty i promocje.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2017, 15:22

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj rabaty to i w stacjonarnych sklepach teraz też są , ale ten wybór faktycznie w internetowych sklepach jest bez porównania większy i mozna znaleźć prawdziwe cacuszka. W zeszłym roku robiłam takie poszukiwania i trafiłam na jagodowegokota, a tam to dopiero można dostać zawrotu głowy, ale mają fajnie wszystko zrobione i bez problemu mozna szybko znaleźć to czego szukamy. Przyznam, że nawet często zdarza mi się do nich zaglądać, ale faktycznie warto.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 października 2017, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Styl aranżacji to kwestia gustu, kwestia indywidualne, ale już spójność wybranego kierunku to podstawa udanego efektu finalnego.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

27 października 2017, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Często bardzo fajnym, ciekawym dodatkiem do salonu są same meble, chodzi mi konkretnie o regał oraz szafki w oryginalnym stylu, które możecie znaleźć na www.Regem.pl do tego wysoka jakość wykonania.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 października 2017, 15:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble nie są dodatkiem w żadnym wypadku. Meble są podstawowym elementem wyposażenia każdego pomieszczenia.

https://www.facebook.com/decoroom.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

1 listopada 2017, 12:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto za dodatkami rozejrzeć się w Internecie, jest wiele sklepów oferujących takie dodatki. Nie muszą to być koniecznie meble przecież.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2017, 12:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak najbardziej, jeżeli mam coś polecać to właśnie aby poszukać dodatków do wyposażenia mieszkania w sklepach internetowych oraz na aukcjach allegro, gdzie teraz można znaleźć fajne promocje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 313

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >