Dodatkowy fundament

« Powrót do grupy: Robimy fundament

2 stycznia 2017, 21:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam. Pytanie moje jest takie mam zrobione fundamenty wykop na 1.20 w gruncie, szerokie na 40 cm na to ściany fundamentowe 60 cm szerokie na 25 fundamenty zasypane juz piaskiem , zdecydowałem się na drugi strop lany (skosy) okazało się ze trzeba dorobić jedną scianę nośną wewnętrzną podtrzymującą strop kierownik proponował gdy będę wylewał chydy beton zrobić fundament pod tą ścianę nośną wykopać dołek w piasku na 40 cm szeroki na 25 i zazbroić, czy taki fundament jest prawidłowy pod taką sciane nośną czy ta ściana nie będzie pękać??

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2017, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

No jak dobrze będzie zrobione to raczej tak, chociaż ja byłbym za normalnym tego wykonaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fundamenty a badania geofizyczne Liczba postów: 3 Grupa: Robimy fund... Odziedziczyłem działkę po dziadkach i chcę zbudować dom ale zanim ruszę z robotą potrzebuję porady. Czy zanim zaczną wylewać fundamenty powinienem zlecić badani...
  • Praca w Niemczech - rekrutacja Liczba postów: 18 Grupa: Robimy fund... Planujesz pracę w Niemczech, ale nie znasz języka? Nie martw się, jest to możliwe i ten artykuł podpowie Ci, jak to zrobić. Dowiesz się, w jakich branżach możes...
  • Używane wózki widłowe Liczba postów: 10 Grupa: Robimy fund... Natomiast jeśli będziecie do wózków widłowych jednocześnie potrzebowali dobrej jakości osprzętu to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę Mipromet u których bez...
  • Dostawcy betonu Olsztyn Liczba postów: 28 Grupa: Robimy fund... A skorzystalibyście z takie usługi,opisanej na tej stronie?https://www.mgprojekt.com.pl/blo g/zakup-betonu-online/ Bo powstaje pytanie jakiej dostarczony beton b...
  • Ile potrzeba piasku i cementu pod wylewkę dla gara... Liczba postów: 195 Grupa: Robimy fund... Na jaki garaż sie zdecydowaliście i dlaczego? Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem garażu, to polecam Wam sprawdzić stronę https://net.ilawa.pl/2023/12/23/garaz...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >