Dom - jakie meble w waszym wymarzonym?

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

25 listopada 2015, 09:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom - jakie meble w waszym wymarzonym?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2015, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj, trudno powiedzieć - ja mam co chwilę tyle pomysłów na taki dom, że jakby mi przyszło urządzać, to nie wiem nawet od czego zacząć. Kilka dni temu w serwisie http://archiweb.pl/ oglądaliśmy projekty z realizacji nowoczesnych mieszkań z różnych firm, które je wykańczały, i powiem Ci, że pole wyboru jakie się dzisiaj ma w tym względzie, przy odpowiednich funduszach jest chyba nieograniczone.
Mnóstwo, mnóstwo możliwości.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 listopada 2015, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Białe, białe i jeszcze raz białe. Najbardziej podoba mi się taki styl prowansalski, wszystko bardzo delikatne, jasne i klimatyczne, w takim domu czułabym się naprawdę każdego dnia cudownie, mam nadzieję, że kiedyś uda mi się zrealizować to marzenie ;) Jak na razie próbują choć jakąś małą część tego stylu wprowadzić od mojego małego mieszkanka, dokupując właśnie takie białe mebelki . Teraz rozglądam się za taką białą komodą http://urzadzaj24.pl/44-komody-bia%C5%82e- , może macie pomysł, gdzie taką dostanę? Bo jeśli się nie znajdzie, to chociaż jeszcze nigdy nie kupowałam mebli przez internet, teraz na pewno się zdecyduję.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 kwietnia 2016, 09:50

Zgadzam sie: good 0 bad

W wymarzonym domu z całą pewnością nie może zabraknąć designerskich i nowoczesnych mebli,a tak się składa że pod tym względem chętnie pomożemy,wystarczy zerknąć na Quadre.pl i wybrać coś dla siebie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 czerwca 2018, 11:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie meble industrialne, uwielbiam minimalne formy i surowość klimatu, którzy tworzą takie meble :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 czerwca 2018, 17:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze mam problem z zakupem odpowiednich krzeseł do stołu. Po prostu nie wiem, które pasują a które nie za bardzo. Tym razem mam zamiar kupić komplet stąd: http://lemag1.com.pl/120-stoly-i-krzesla-do-k uchni-salonu i będę miała problem z głowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2018, 11:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Zwykle stawiam na nowoczesność, ale w połączeniu z klasyką, lubię minimalizm. Szukam mebli, które jednocześnie prezentują jakiś nowy trend, ale w swojej formie są na tyle bezpieczne, że po latach też będą wyglądać dobrze. Pół roku temu robiłam remont i to co mi z tego wyszło, to połączenie stylu hygge z klasyką właśnie. Powiem nieskromnie, że jestem zakochana teraz w swoim mieszkaniu :) Meble i lampy kupowałam głównie w Abrze, nie wszystkie ale większość, bo znalazłam idealne i niedrogie do tego. No coś pięknego :) W ogóle właśnie - warto też zwrócić uwagę na oświetlenie, czy sam wygląda lamp, to tworzy świetny efekt, a mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 czerwca 2018, 11:03

Zgadzam sie: good 0 bad

retro, jakies piękne retro, autentyczne meble z epoki (no róznych epok :D)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2018, 09:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli w dalszym ciągu poszukujesz wymarzonych mebli do swojego salonu czy generalnie domu, warto zerknąć na www.Meblodom.com.pl gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, w razie pytań chętnie pomożemy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2019, 15:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze mi się wydawalo, że chce urządzić swój dom w nowoczesnym stylu. Co prawda mam dom po rodzicach, więc trudno go urządzić - nie ta zabudowa itp.
Ale... zmieniłem zdanie jak odwiedziłem Miasteczko Galicyjskie w Nowym Sączu. Styl XIX w miasteczka tak mi się spodobał, że postanowiłem przenieść to do życia mojej rodziny :D Przypomniał mi się dom babci, nawet kilka podobnych mebli udało mi się zdobyć.
Odnawiam antyki dla siebie, a to wszystko dzięki jednej wizycie w Nowym Sączu. polecam każdemu - a abstrahując - w Gospodzie mają tam fantastyczne jedzenie!

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble biurowe Liczba postów: 358 Grupa: Ciekawe pom... Meble biurowe powinny przede wszystkim zapewniać komfort pracownikom. To ich najważniejsza funkcja. Całą resztę można zepchnąć na drugi plan. Tak samo jest z oś...
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 214

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >