Dom jednorodzinny

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

18 maja 2018, 18:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiecie co? Osobiście zawsze marzyło mi się mieszkanie w domku jednorodzinnym. Nie chodzi mi o to, żeby było jakoś bardzo ekskluzywnie, ale zależy mi na tym, aby było na odpowiednim poziomie. No i okolica. Moi sąsiedzi aktualnie są tragiczni - nie wyobrażam sobie znowu trafić na takich samych. Ostatnio w sieci krążyła oferta Ventana luksusowe domy warszawa - przyznam szczerze, że bardzo mi się spodobało i marzy mi się, żeby kiedyś przeprowadzić się na jedno z takich osiedli.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2018, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja nawet nie biorę pod uwagę kupna domu, bo mnie na to nie stać. Kupuje mieszkania w celu późniejszego ich wynajęcia i zarabiania na nich, bo wynajęcie mieszkania w niektórych miastach jest bardzo drogie i opłacalne dla ich włascieli. Zreszta zobaczcie sami tutaj http://www.russjan.com/wynajem-sopot,180,pl.h tml

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 maja 2019, 13:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej by było przeprowadzić analizę cieplno-wilgotnościową ścian, aby określić, jaki jest obecny współczynnik przenikania ciepła dla ściany U i jaki rodzaj oraz grubość materiału termoizolacyjnego należy w tym przypadku zastosować. Najlepsze efekty ocieplenia daje styropian grafitowy o najlepszej lambdzie 0,031 W/mK, np. https://www.knauf-industries.pl/products,prod uct,204,etixx-fasada--31.html Częstą praktyką przy modernizacjach budynków z lat 70. i 80. z murem jednowarstwowym jest stosowanie płyt grafitowych o grubości 15 cm, co w większości przypadków pozwala uzyskać wartość U wymaganą na rok 2021, czyli 0,2 W/m2K i lepszą.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2020, 05:16

Zgadzam sie: good 0 bad

نسوانجي
افلام سكس مترجمة
سكس
ءءىء
افلام سكس مصرى
شات سكس

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2020, 12:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam nadzieję, że kiedyś będzie mnie stać na taki dom.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 czerwca 2020, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

It's perfect time tto make a few plans for the future and it is tume to be happy.

I've learn this post and if I may I want to recommend you some
attention-grabbing issues or advice. Perhaps you could write subsequent
articles relating to this article. I desire to learn even more things approximately it!


homepage

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2020, 12:12

Zgadzam sie: good 0 bad

W razie potrzeby można skorzystać z usług firmy Gero Nieruchomości zajmującej się między innymi pośrednictwem. Oto link: http://gero.nieruchomosci.pl/oferta/domy-sand omierz Skorzystałam i nie żałuję, poza tym jestem mega zadowolona. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Polecam wszystkim

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowa kuchnia Liczba postów: 102 Grupa: Domy szereg... Cześć! Planuję zakup zamrażarki do mojego domu, ale jestem nieco zagubiona wśród dostępnych opcji. Czy możecie polecić mi konkretny model zamrażarki, który spra...
  • inteligentny dom Liczba postów: 22 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >