Dom kopuła

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

27 stycznia 2008, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Co myślicie o domach kopułach ??? Kilka już takich w Polsce stoi, np we Wrocławiu, Rybniku czy pod Warszawą. Ludzie którzy w nich mieszkają są zachwyceni. A co myśli człowiek idący obok takiego budynku?
Uważam ze są bardzo oryginalne i ciesze sie ze buduje sie coś innego, oprócz katalogowych projektów, bo tych w Polsce jest już za dużo.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 stycznia 2008, 19:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Moje zdanie na ten temat to ze to moze orginale ale czy ladne... tu mam watpliwosci. moze na budynek uzytecznosci publicznej to by byla fajna sprawa ale na dom mieszkalny z calym szacunkiem dla "wynalazcy" powiem ze taki sobie ten pomysl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 września 2008, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawe... a możecie pokazać jakieś zdjecie takiego domu?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2009, 16:31

Zgadzam sie: good 0 bad

No właśnie, prosimy o zdjęcia. Powiem szczerze, że na żywo jeszcze się z czymś takim nie spotkałam, ale zapewne jakieś plusy ma, chociażby przy wichurze.
http://www.wiadomosci24.pl/artykul/dziwolag_czyli_jak_sie_mi eszka_w_kopule_12508.html

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2009, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo. Ale nie powiem fajnie sie prezentuje:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 marca 2009, 18:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, prezentuje się fajnie. Na żywo za pewne jest o wiele ciekawszy. Ale ja mimo wszystko, chyba nie zdecydowała bym się na taki dom. A wy?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 172

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >