Dom nad morzem - jaka miejscowość?

« Powrót do grupy: Nieruchomość od dewelopera

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

18 lipca 2014, 18:18

Zgadzam sie: good 0 bad

W jakiej możliwie popularnej miejscowości turystycznej zainwestowalibyście w dom lub mieszkanie, które w szczycie sezonu można by dobrze podnająć potencjalnym turystom?
Czy to byłaby większość miejscowość jak Sopot czy Gdańsk (wiedząc, że tu nieruchomości są bardzo drogie), czy jednak coś mniejszego typu Darłówek, Pobierowo czy Łazy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 lipca 2014, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie wolałabym dom w małej miejscowości turystycznej - Darłówek, Międzywodzie, Pobierowo - tak!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lipca 2014, 10:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie też mi się wydaje, że mniejsze miejscowości dają większe pole manewru co do mieszkania i jego wyboru, a nie są tak strasznie drogie jak Sopot dla przykładu. Właśnie oglądam sobie od kilku dni mieszkania na sprzedaz na nowym osiedlu na Darłówku ( http://www.kroplabaltyku.pl/) i tak się zastanawiam czy to nie byłby dobry pomysł na lokatę pieniędzy.
Blisko morza, blisko park wodny, no i cenowo całkiem fajnie to wyglada.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lipca 2014, 08:22

Zgadzam sie: good 0 bad

nawet ceny też mają nie zabójcze za te mieszkania - przejrzałam.
A co to za deweloper jest w ogóle? bezpieczny?

Zgłoś | Cytuj | Link

22 lipca 2014, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W kontakcie mają napisane że to zakłady drzewne POLDAN ze Sławna - firma znana w tamtych rejonach, i faktycznie nieźle ta cała inwestycja domów w Darłówku wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2014, 08:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś mi rzuci taką kaskę to chętnie kupię!

Zgłoś | Cytuj | Link

24 lipca 2014, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet nie tak drogie ceny mają jak na morze

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2014, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

W porównaniu do Sopotu to faktycznie ceny nie są złe.
Dom drewniany od 2200 zł za metr kwadratowy a patrząc na lokalizację to miejsca gdzie są te domy - super na moje oko.
Foto z mapki z ich strony:
.
Czyli do morza na luziku piechotą

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2015, 09:39

Zgadzam sie: good 0 bad

A co powiecie na takie miejsce www.dzialki-szczecin.com ostatnio wpadlo mi to w oko, blisko szczecina, nad jeziorem, blisko morze, czego chcieć wiecej

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2016, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

ja niedaleko Szczecina kupiłam dom od http://www.tlsdeveloper.pl/ teraz można znaleźć domy w wielu pięknych miejscach za atrakcyjną cenę, tylko trzeba chwilę poszukać

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kupno mieszkania Liczba postów: 816 Grupa: Nieruchomoś... W moim odczuciu, Osiedle Aleksandria to propozycja dla tych, którzy chcą żyć w komfortowych warunkach i cenią sobie dobrą lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowa...
  • Nowe mieszkanie w Warszawie, pomocy Liczba postów: 180 Grupa: Nieruchomoś... Jeżeli ktoś z was nie chcę mieszkać w Warszawie i interesuję go na przykład mieszkanie w Brwinowie od developera to polecam zapoznać się z ofertą developera htt...
  • zakup domu od dewelopera bez drenażu i odpływu Liczba postów: 23 Grupa: Nieruchomoś... Nie można również pominąć kwestii parkowania. Deweloperzy, tak jak ci prezentujący swoje projekty na https://atal.pl/ często oferują mieszkania wraz z opcją zak...
  • mieszkanie w pod miastem Liczba postów: 25 Grupa: Nieruchomoś... Dla osób zainteresowanych wynajmem lokalu komercyjnego, https://www.mieszkania.inter-bud.pl oferuje różne opcje w Krakowie.
  • Wynajem mieszkań w Warszawie Liczba postów: 6 Grupa: Nieruchomoś... Myślę, że najwięcej ogłoszeń znajdziesz na popularnych portalach aukcyjnych i facebooku. W Warszawie z pewnością masz co najmniej kilka tysięcy możliwości do wy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >