Dom o konstrukcji stalowej

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

23 lutego 2012, 14:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak się zapatrujecie na budowę takiego domu?
Może ktoś już mieszka w takim domu?
Bądź jest zdecydowany na dom w takiej technologii tylko poszukuje odpowiedniego wykonawcy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lutego 2012, 15:19

Zgadzam sie: good 0 bad


ja Ci niestety nie pomogę bo nie mam zielonego pojęcia, ale być może ktoś okaże się bardziej pomocny ;) ja jak już pewnie zauważyłaś nie potrafię się poruszać po necie bez wujka Google heheh

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2012, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

jak najbardziej TAK dla tego typu domów!!
Ja jeszcze nie mieszkam w takim domu, ale zdecydowaliśmy się z żoną na wybudowanie domu o konstrukcji stalowej. Tylko pozostaje wybrać odpowiedniego wykonawce żeby później nie żałować :)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 marca 2012, 19:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiadomo, dużym plusem jest szybkość wykonywania budowy tego typu domów. Coraz więcej osób decyduje się na to. Pamiętać tylko należy o wyborze odpowiedniej firmy do budowy.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 marca 2012, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik staszek50 napisał: jak najbardziej TAK dla tego typu domów!!

Ja jeszcze nie mieszkam w takim domu, ale zdecydowaliśmy
się z żoną na wybudowanie domu o konstrukcji stalowej.
Tylko pozostaje wybrać odpowiedniego wykonawce żeby
później nie żałować :)


Dobrze zdecydowaliście z żona:) Jeśli poszukujecie odpowiedzialną firmę która wykona wszystko jak należy polecam ArtHauss. Odwiedź ich stronę i dowiedź się więcej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 marca 2012, 08:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki, odwiedziłem stronę wpadł w oko żonie projekt 120m2 Modern :) Dzwoniliśmy nawet do firmy dowiedzieć się więcej szczegółów. I bardzo miło nas zaskoczyli, oferta ma wszystko czego człowiek zapragnie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2012, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

teraz tylko się decydować na budowę:) a co was zaskoczyło tak dokładniej?

Zgłoś | Cytuj | Link

23 maja 2012, 10:16

Zgadzam sie: good 0 bad

My z mężem zdecydowaliśmy się na współpracę z arthauss i nie żałujemy :D
Mamy piękny domek o którym zawsze marzyliśmy.

Z czystym sumieniem mogę polecić budowę domu z tą firmą, przede wszystkim jak komuś zależy na szybkiej realizacji :)

pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2012, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja rozmawiałem z firmą arthaus w zeszłym tygodniu, i na dniach bede podpisywał umowe.

Do monika.75 jak wyglada wspołpraca z ekipa na bodowie?
czy dom jest stabilny ?
jaki domek Pani wybrała Modern czy Classic ?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2012, 13:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Do Rafałek

Nie było żadnych problemów z ekipą na budowie, wszystkie prace które leżały po ich stronie były wykonywane jak należy...obawy były przed rozpoczęciem prac ale na szczęście nie potrzebne :)
Oczywiście że jest stabilny ... użytkuje się go tak samo jak tradycyjne domy, ze ścian mi nic nie spada :)
Wybraliśmy Modern chcieliśmy dom inny niż wszyscy :)

A nad którym projektem Pan się zastanawia?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19156 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 402

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >