Dom w stylu metalowym;) Jak wam sie coś takiego podoba?

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

5 czerwca 2016, 09:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Dom w stylu metalowym;) Jak wam sie coś takiego podoba? Gadżety meble i dodatki typowo w metal?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2016, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

to zalezy co sie komu podoba. Dodatki metalowe będę idealne dla amatorów nowoczesnego, minimalistycznego stylu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 czerwca 2016, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Uwielbiam właśnie taki minimalistyczny styl. ograniczenie się do kilku kolorów w wystroju całego domu itd. Mój wymarzony domek będzie właśnie w podobnym klimacie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak, mnie też podobają sie takie "surowe" dodatki, pod warunkiem rzecz jasna, ze są jakoś przyzwoicie zestawione w mieszkaniu, a nie każda rzecz jak z innej parafii.
Na stronie https://www.deconova.pl/jak-laczyc-metalowe-e lementy/ fajnie pokazują na zdjęciach jak można takie metalaki łączyć, żeby to ładnie wyglądało.

Do obejrzenia koniecznie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2016, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

O ile same dodatki czy gadżety,mebel z metalu są jeszcze okej,o tyle całość w takiej tonacji będzie już moim zdaniem lekką przesadą,nie uważacie? Wiadomo,że jest to kwestia gustu,ale np zdecydowanie ładniej wyglądają meble tapicerowane.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 czerwca 2016, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi się takie metalowe wykończenia nie podobają. Chyba, że są połączone z ciepłym drewnem.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lipca 2016, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Szczerze mówiąc to mi jednak mimo wszystko nie bardzo podoba się takie rozwiązanie,wolę tradycyjne domu,no może ewentualnie te drewniane które prezentują się niezwykle elegancko.

Hydro-Met.net

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 286

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >