Dom z bala drewnianego

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

2 stycznia 2017, 17:08

Zgadzam sie: good 0 bad

Święta miałem okazję spędzać u rodziny w domu z bala. Atmosfera wnętrz, klimat wydał mi się zupełnie inny niż w tradycyjnym domu. A już zupełnie nieporównywalny do mieszkania w bloku. Spodobało mi się takie trochę sielskie życie. Oczywiście należy mieć odpowiednią działkę do tego, ale i odpowiedni dom. Macie jakieś doświadczenie z takimi domami?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2017, 10:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Takie domki to rzeczywiście wspaniała sprawa. Moja ciocia w takowym mieszka. Kupiła go już przygotowanego pod klucz. Bardzo dobrze jej się tam żyje i mówi, że ogrzewanie i temperatury nie są straszne teraz w tą pogodę. Budowa takiego domku jest bardzo szybka za sprawą łatwej konstrukcji i jej lekkości. Dzięki temu też podniesienie fundamentów jest o wiele łatwiejsze i tańsze :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 stycznia 2017, 16:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Taki domek mi się właśnie marzy. Z tego co narazie wyszukałam do natur eko dom robi takie domy. Same pozytywne opinie czytam o takich rozwiązaniach więc sama chyba się na to zdecyduję

Zgłoś | Cytuj | Link

9 stycznia 2017, 20:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik karolina_61866 napisał: Taki domek mi się właśnie marzy. Z tego co narazie
wyszukałam do natur eko dom robi takie domy. Same pozytywne
opinie czytam o takich rozwiązaniach więc sama chyba się
na to zdecyduję

Natur Eko Dom to firma z Mazur, która buduje domy z bala sosny mazurskiej. Miałąm przyjemność mieszkania w jednym z nich podczas swoich wizyt na Mazurach. Piękny, funkcjonalny, ekologiczny i trwały. Z tego co mi wiadomo zainteresowani mogą obejrzeć ich dom modelowy. Myślę, że warto.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 stycznia 2017, 10:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim domku byłem tylko na wczasach i fakt klimat niesamowity. Wypoczęliśmy jak nigdy, żałowaliśmy,że nas na taki niestety nie stać. Ale zachwyceni tym co widzieliśmy postanowiliśmy wtedy wybudować altanę z bali. Na takie usługi nas było stać bo znaleźliśmy dobrą ekipę ze swoim materiałem na http://usluginabialolece.pl którzy nie wzięli aż tak drogo więc od tamtego czasu mamy chociaż taką namiastkę. Może kiedyś będzie nas stać na to,żeby kupić gdzieś taki mały nawet dom z bali

Ten post był edytowany przez LubieRemonty dnia: 10 stycznia 2017, 10:01
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 stycznia 2017, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie drewniane domy z bala mają swój urok i tego nie można im odmówić, warto jednak wybrać odpowiedni projekt który też spełni nasze oczekiwania względem przyszłego domu. Same koszty realizacji projektu domu drewnianego zależą od firmy na jaką się zdecydujemy oraz wielkości, metrażu.

www.Askorpdomy.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

11 stycznia 2017, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo mi sie podobają takie domy. Na razie to sfera marzeń ale może kiedyś... Ponieważ ktoś tu pisze o firmie Natur Eko Dom mogę przyznać, że kuzyni kupili sobie taki. Jest naprawdę piękny i ciepły. NIe wklejam linku do firmy by nie być podejrzana o spamowanie. Jak chcesz to poszukaj sobie ich stronkę w necie

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2017, 23:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik regon napisał: Bardzo mi sie podobają takie domy. Na razie to sfera marzeń ale może kiedyś... Ponieważ ktoś tu pisze o firmie Natur Eko Dom mogę przyznać, że kuzyni kupili sobie taki. Jest naprawdę piękny i ciepły. NIe wklejam linku do firmy by nie być podejrzana o spamowanie. Jak chcesz to poszukaj sobie ich stronkę w necie
Faktycznie wystarczy wkleić nazwę w wyszukiwarkę i samo się znajduje.
To mi się podoba z ich realizacji:

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2017, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeżeli mowa o domy drewniane konstrukcji szkieletowej, to możemy pomóc ponieważ zajmujemy się tym na co dzień. Przykładowe realizacje oraz projekty znajdziecie na www.DomkizWyszkowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2017, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

[quote=DomkizWyszkowa.pl]Akurat jeżeli mowa o domy drewniane konstrukcji
szkieletowej, to możemy pomóc ponieważ zajmujemy się tym
na co dzień. Przykładowe realizacje oraz projekty
znajdziecie na www.DomkizWyszkowa.pl
Jednak dom szkieletowy to trochę inny klimat. Nie mówię, że jest zły. Na pewno to lepsze rozwiązanie (moim zdaniem) niż betonowy klocek ale bal ma jednak w sobie coś fajnego. Sam nie wiem jak to określić. Zastanawia mnie trochę trwałość rozwiązania jak widać na zdjęciu które zamieściłem powyżej, a które pochodzi ze strony Natur Eko Dom. Chodzi mi o pokrycie dachu. Wygląda mi to na strzechę. Chyba trochę zapomniana technologia obecnie. Ma ktoś informacje jak bardzo to jest trwałe i bezpieczne?

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 142 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 224

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >