Domowa sauna - budowa

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

14 września 2016, 12:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć! W trakcie budowy domu planuje zaaranżować jedno z pomieszczeń na saunę. Tutaj rodzi się pytanie, czy musi ono spełniać jakieś podstawy konstrukcyjne? Kolejne brzmi, ile mniej więcej mnie to wyniesie? Może ktoś z Was ma doświadczenie w takich realizacjach? Dobrze by było się także dowiedzieć skąd wziąć sprawdzony sprzęt. Przeglądałem importerów, ale nie wiem na którego się zdecydować. Szukam wszystkich elementów, pieca, sterownika, mebli. Przydadzą się tez akcesoria do sauny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 maja 2017, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Najpierw podaj szczegóły odnośnie tego jaką powierzchnie ma to pomieszczenie w którym chcesz wykonać saunę oraz czy uwzględniłeś także system wentylacji, to bardzo istotne. Dopiero wtedy będziemy mogli doradzić coś więcej, oczywiście możesz już zacząć poszukiwania odpowiednich akcesoriów do jej wyposażenia oraz wykończenia.


www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2017, 08:44

Zgadzam sie: good 0 bad

DOowa sauna to jest to tylko ine wiem ile coś takiego omże kosztowac pewnie oszczędności nie wystarczy

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2017, 07:45

Zgadzam sie: good 0 bad

NO własnie ile to kosztuje i jak cięzko o nia dbać?

Zgłoś | Cytuj | Link

7 lipca 2017, 11:24

Zgadzam sie: good 0 bad

tez jestem ciekawa, pewnie nie jest to tania inwestycja

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 września 2018, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Zdecydowanie nie jest to tania inwestycja, w dodatku wymaga dużej ilości miejsca w łazience czy w innym pomieszczeniu gdzie miałaby być. Warto też wziąć pod uwagę wzrost cen za prąd po jej instalacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 września 2018, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Najlepiej zeby w ogole była w osobnym pomieszczeniu najlepiej na zewnatrz w czyms a'la domek narzedziowy. A myslicie ze mozna taka saunę zbudowac z palet? Na blogu pokobud.com.pl koncepcji na wykorzystanie skrzyń drewnianych i palet jest mnóstwo a nam zostało tego po budowie i przeprowadzce. To może taka sauna bylaby dobrym patentem na ich wykorzystanie

Zgłoś | Cytuj | Link

25 września 2018, 09:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam zdecydowałem się na zakup sauny i jestem bardzo zadowolony ze swojej decyzji. Saunę zakupiłem od firmy AMS Sauna. Mają szeroki wybór saun, więc nie miałem problemów ze znalezieniem tej pasującej do mojego domu.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 sierpnia 2019, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli jesteście zainteresowani domową sauną to na pewno zainteresuje was mini SPA we własnym ogrodzie. Polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://housespa.eu/ Oni zajmują się budowaniem ogrodowych domków SPA.

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2019, 14:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa takiej sauny to bardzo kosztowna sprawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Meble kuchenne na wymiar Liczba postów: 92 Grupa: Ekspert ara... Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach t...
  • Jaka podłoga do salonu Liczba postów: 293 Grupa: Ekspert ara... Ja bym raczej postawiła na podłogę drewnianą. Takie podłogi są przede wszystkim eleganckie i ponadczasowe. Na stronie https://wroclaw-podlogi.pl/podlogi-drewn ia...
  • Czy ręczniki w hotelu powinny być jednocześnie ozd... Liczba postów: 27 Grupa: Ekspert ara... Planujesz zakup łóżka do mojej sypialni, moje stare łóżko ma już chyba z 30 lat, czas by je wymienić. W sklepie MyBed https://mybed.pl/pl/c/Lozka/18 widziałam r...
  • Aranżacja wnętrza Liczba postów: 77 Grupa: Ekspert ara... https://www.ndesignstudio.pl/o-nas/
  • Dobry stolarz Szczecin Liczba postów: 8 Grupa: Ekspert ara... These are the types of games that can be found at run 3 To the fullest extent possible, do it. Before engaging in activities of that nature, individuals must b...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >