Donica na kwiaty

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

13 lipca 2017, 16:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi to bardzo się podobają donice stylizowane na starsze niż faktycznie są. Wcześniej średnio podchodziłam do takich doniczek. Ale kolezanka mi pokazała na http://desideradesign.pl/kategoria/balkon-i-ogrod że kupiła sobie u nich i takie duże ogrodowe i takie metalowe i wyglądają genialnie. Nadają fajnego charakteru jej ogrodowi. Będę chciała sobie w podobnym klimacie zrobić swój ogród. Tylko ja chyba postawie na jeden rodzaj donic.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2017, 00:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Ostatnio mocno przekonałem się do donic betonowych, takich, które możemy spotkać na ulicach, czy w parkach. Zamówiłem sobie kilka od https://eko-asklepios.pl/ i osobiście uważam, że bardzo urozmaiciły mój ogród!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 lipca 2017, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wierzę w to jakie macie problemy. Przejrzyj ofertę kilku centrów ogrodniczych i wybierz sobie taką jak ci się podoba... to tyko donica a nie wybór papieża.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2017, 00:19

Zgadzam sie: good 0 bad

po co ta zlosliwosc ;) ja uwazam, ze wybor dodatkow do ogrodu jest bardzo wazny i warto nad nim sie pochylic. sama zamawiajac ostatnio weze ogrodowe wpadlam na takie antyczne donice :) swietnie wygladaja faktycznie.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 lipca 2017, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

kolor węża ogrodowego czy szpadla to na prawdę ważne kwestie. takie coś to ważna praca i zadania, takie męczące a nie to co chociażby ci leniwi górnicy...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2017, 21:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy ma swój gust. Trzeba wybierać to co się komu podobna.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 sierpnia 2017, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Donice to temat skomplikowany dość, trzeba zastanowić się jakiego typu donica nam się przyda. Jeżeli mamy spory ogród i dużo miejsca to można zastanowić się nad betonowymi, które są całkiem dobre moim zdaniem.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 sierpnia 2017, 14:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja osobiście betonowych nie lubię. Nie podobają mi się i tyle, rzecz gustu. Jestem bardziej za rozwiązaniem takim jak oferuje Kama Flower - oni mają kompozytowe donice ogrodowe, są bardzo trwałe, a przy tym wizualnie bardzo mi się podobają :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 października 2017, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem producentem donic ogrodowych i swoje produkty wykonuję z kompozytów poliestrowo-szklanych. Produkty są atrakcyjne i w korzystnych cenach. Materiały kupuję najwyższej jakości u www.lamin.pl.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2017, 10:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik cappyy napisał: Mi to bardzo się podobają donice stylizowane na starsze
niż faktycznie są. Wcześniej średnio podchodziłam do
takich doniczek. Ale kolezanka mi pokazała na
http://desideradesign.pl/kategoria/balkon-i-ogrod że
kupiła sobie u nich i takie duże ogrodowe i takie metalowe
i wyglądają genialnie. Nadają fajnego charakteru jej
ogrodowi. Będę chciała sobie w podobnym klimacie zrobić
swój ogród. Tylko ja chyba postawie na jeden rodzaj donic.


Tak, bardzo ciekawe są takie donice.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Dobra restauracja Liczba postów: 301 Grupa: Domy szereg... Jakiś czas temu z mężem byliśmy w restauracji na obiedzie. Zobaczcie na stronę restauracje na American House - przyjęcia ślubne w Warszawie - tam można smacznie...
  • Dobry sklep meblowy Warszawa Liczba postów: 97 Grupa: Domy szereg... Jaki sklep meblowy w Krakowie polecacie? meble modułowe online
  • Przewody i bezpieczniki Liczba postów: 33 Grupa: Domy szereg... Jeśli potrzebujesz kondenatorów i innych elementów elektroniki, jak przewody oraz kable warto zwrócić uwagę na ofertę hurtowni Balticad https://balticad.eu/. Za...
  • Zabawki dla dzieci Liczba postów: 52 Grupa: Domy szereg... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonych produktów medycznych dla dzieci i niemowląt, to polecam Wam....
  • Stolarka aluminiowa – Okna aluminiowe Liczba postów: 7 Grupa: Domy szereg... Wybierając okna do naszego nowego domu, postawiliśmy na Domega i to był strzał w dziesiątkę. Wytrzymałe, estetyczne i w dobrej cenie.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >