Donice o prostych kształtach

« Powrót do artykułu: Donice o prostych kształtach | « Powrót do grupy: Ogród i działka

15 września 2015, 06:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zauważyłem właśnie, ze coraz więcej właścicieli postanawia przesadzić swoje kwiaty do donic metalowych, donic drewnianych, donic kamiennych zamiast po prostu trzymać je w ziemi, ja też dałem się na to złapać, dlatego kupiłem niedawno donice kamienne od www.uni-arcz.pl i zamierzam przesadzać, aby ładniej wyglądały!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2019, 22:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas poszukiwań wysokiej jakości i pięknych donic na taras, czy również do wnętrz to sprawdź propozycje dostępne na stronie sklepu Cermax, gdzie znajdziecie naprawdę kilka wyjątkowych propozycji zarówno w wersji większej, mniejszej, czy też bogatej ofercie kolorów. Trzymam kciuki za wybór i czekam na Twoją recenzję :)

Ten post był edytowany przez Emilek43 dnia: 28 sierpnia 2019, 23:13
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 października 2019, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeśli chodzi o wybór wyjątkowych propozycji w zakresie donic w wydaniu nowoczesnym i do tego bez problemów z doborem odpowiednich rozmiarów czy dostępnych kolorów to polecam zajrzeć na https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/ gdzie znajdziecie kilka naprawdę ciekawych zestawień w bardzo przystępnych cenach i do tego w wyjątkowym wydaniu również w opcji podświetlanej i możliwością zmian kolorów :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 338

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >