Donice ogrodowe

« Powrót do grupy: Zagospodarowanie terenu

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4

11 maja 2020, 01:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Donice, jak i pozostałe artykuły ogrodowe woleliśmy zamówić prosto od https://sklep-kwiecisty.pl/ . To był całkiem udany wybór, zaś jakość tych dodatków jest widoczna gołym okiem! Mi to w pełni odpowiada!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2021, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Zawsze ładniej jak są donice w ogrodzie czy inne ozdoby.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 czerwca 2021, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ze mną to jest tak, że lubię wyszukiwać rzeczy ciekawie wyglądające i oryginalne. Dlatego u mnie w ogrodzie nie ma typowych donic. Za to są gazony ogrodowe z firmy Joniec. Taka właśnie idealna alternatywa dla tradycyjnych donic. Są o tyle ciekawe, że posiadają zazębiające się ze sobą profile, przez co można je ze sobą nawet łączyć i tworzyć własne kompozycje.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2021, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

A może jakieś granitowe, betonowe donice? Takie są chyba najbardziej trwałe. Elementy małej architektury z granitu które są dobrze dobrane i ogółem przemyślane, to pomysł na lata więc ja jak najbardziej polecam właśnie takie donice, czy inne elementy :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 października 2022, 20:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Wspólnie z mężem nie mieliśmy pomysłu na aranżację przestrzeni ogrodowej i szukaliśmy firmy, która wykona dla nas gotowy projekt. Na https://kostbet.pl/projekty/ dostrzegliśmy taką możliwość wraz z dostawą materiałów budowlanych i zdecydowaliśmy się na jego wykonanie. Wszystko udało nam się poprawnie zaaranżować według instrukcji i właśnie kwestia donic, u nas to dokładnie donice na kwiaty stworzone z kostki brukowej, to po prostu majstersztyk. Nie sądziłam, że można z wyrobów betonowych zrobić donice na małe drzewka wypełnione kamieniami i kwiaty. Osoby, które tworzą projekty z użyciem swoich produktów znają się na rzeczy. Na ten moment cały ogród jest urządzony nowocześnie i nie wymaga żadnych zmian.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 lipca 2023, 23:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Donice miejskie i parkowe ze strony https://www.lawkaogrodowa.pl/donice są niezwykle eleganckie i trwałe. Znajdując tam doskonałe połączenie stylu i funkcjonalności, można w łatwy sposób stworzyć wyjątkową atmosferę w przestrzeniach publicznych. Polecam zakup donic miejskich i parkowych z tej strony każdemu, kto szuka wysokiej jakości produktów. Sama obsługa jest bardzo miła, co uważam za kolejny plus.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 września 2023, 19:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Szanowni Państwo,
Donice ogrodowe wykonane z surowego drewna trzeba zabezpieczyć przed wilgocią, szkodnikami i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Rekomenduję zastosować Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy Vidaron. Impregnat chroni drewno, wzmacnia je, a także dekoruje. Jest łatwy w aplikacji, wydajny, szybko i równomiernie wysycha.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2024, 01:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Eko donice od https://multyhome.eu/ z systemem samo-nawadniającym to rewolucyjne rozwiązanie dla entuzjastów ogrodnictwa, którzy pragną zapewnić swoim roślinom najlepsze warunki wzrostu. Każda donica jest wyposażona w specjalny zbiornik na wodę, który pozwala utrzymać optymalny poziom nawilżenia gleby, niezależnie od warunków atmosferycznych. Dzięki temu rośliny mogą rozwijać się zdrowo i bujnie, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. System ten eliminuje konieczność częstego podlewania, co oszczędza czas i wysiłek hodowcy roślin.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  2 3 4


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Tani i dobry grill Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... W zależności od swoich preferencji możesz sięgnąć zarówno po gotowe zestawy mebli, jak i pojedyncze elementy. Co więcej, na rynku znajdziesz zestawy obiadowe or...
  • Dekaracje ogrodowe Liczba postów: 65 Grupa: Zagospodaro... Ja od siebie mogę serdecznie polecić założenie oczka wodnego. Świetnie wygląda, sprawia ogromną frajdę dzieciakom, a przy dobrym sprzęcie do sprzątania, to nawe...
  • Mini ogródek pod blokiem Liczba postów: 18 Grupa: Zagospodaro... Wydaje mi się, że znalezienie idealnego warzywnika może być łatwiejsze, niż się spodziewasz. Zapoznaj się z artykułem na https://www.drewno-betonowe.pl/warzywni. ..
  • Garaż a może lepiej wiata? Liczba postów: 122 Grupa: Zagospodaro... wiaty garażowe stalowe to jednak wyższy koszt niż 3 tysiące ale myślę że jednak warto się skusić bo jakość jest niewspółmierna i trwałość doskonała.
  • studnia a gliniasty teren działki Liczba postów: 16 Grupa: Zagospodaro... W przypadku pomp głębinowych stosowanych w większych instalacjach, takich jak farmy czy przemysł, wybór falownika powinien również uwzględniać jego zdolność do....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19234 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 202

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >