Dotykowe meble

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸

10 lutego 2014, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie,ponieważ takie meble czy sam mechanizm po prostu moze się zepsuć, i co wtedy zrobimy/ lepsze będą chyba jednak te tradycyjne.


www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 marca 2014, 10:17

Zgadzam sie: good 0 bad

potrzebne są Wam takie unowocześnienia? Rozumiem, w sprzętach elektronicznych, ale w meblach... sądzę, że niepotrzebne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2014, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

jak się mechanizm zepsuje to można na pewno naprawić, a efekt jest super, są to systemy tip on, coraz częściej stosowane, a teraz jak wchodzę do nowoczesnej kuchni z klamkami, to widzę przede wszystkim klamki potem meble..
ja jestem zadowolona i polecam
----------------------------
www.blogownetrzach.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

31 marca 2014, 20:43

Zgadzam sie: good 0 bad

no ja uwazam ze zalezy gdzie bo w kuchni powinne byc klamki, z kolei w pokojach super sa bez. jednak w kuchni przyrzadzajac jakies jedzenie to sie non stop otwiera i zamyka szafki i jak jest klamka to tylko klamke brudzisz a tak caly fron trzeba czyscic za kazdym razem

Zgłoś | Cytuj | Link

14 stycznia 2015, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem to jednak zbyt "nowoczesne" rozwiązanie,w końcu meble mają być solidne,ładne i praktyczne- to najważniejsze funkcje. Wszelkie panele dotykowe możemy sobie już darować.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 października 2016, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Bajery, nie potrzebne to moim zdaniem. Czemu ma to służyć? Takie unowocześnienia niech będą w telefonach czy komputerach a nie w meblach.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 października 2016, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

E tam, głupoty, mi tam nie potrzebne, przesada! Jeszcze żeby mebel sie psuł i zawieszał jak komputer?!

Zgłoś | Cytuj | Link

10 października 2016, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

ja również preferuje klasyczne megle z gałkami

Zgłoś | Cytuj | Link

12 października 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy pomysł, ale szczerze mówiąc jeszcze nigdy się z czymś podobnym nie spotkałem.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 października 2016, 12:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również jak do tej pory nigdy nie miałam okazji widzieć na żywo jak sprawują się takie meble dotykowe i na ile jest to faktycznie bajer, a na ile coś praktycznego i funcjonalnego na co dzień.

www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • nowe mieszkanie dla żony Liczba postów: 42 Grupa: Nowości ara... Zgadzam się, wybór mieszkania dla rodziny to nie lada wyzwanie. Nam akurat spodobała się ta inwestycja https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ Musimy się dowiedzi...
  • Wanna z hydromasażem Liczba postów: 32 Grupa: Nowości ara... W poprzednim mieszkaniu miałam taką wannę. faktycznie rachunki za wodę wychodzą wyższe, bo trzeba napełnić wannę do określonej wysokości. Poza tym trzeba pamięt...
  • Pokój dla dziecka Liczba postów: 194 Grupa: Nowości ara... Gdzie szukaliście inspiracji podczas aranżacji pokojów Waszych dzieci? W moim przypadku zdecydowałem się skorzystać z oferty polecanego mi sklepu internetowego....
  • Szukam dobrego architekta wnętrz Liczba postów: 8 Grupa: Nowości ara... Szanowni Państwo, Aby osiągnąć satysfakcjonujący efekt końcowy warto stosować wysokiej jakości materiały, w tym również farby do malowania ścian. Do malowania....
  • Czy figurki sa jeszcze trendy jesli chodzi o dekor... Liczba postów: 47 Grupa: Nowości ara... Takie figurki na pewno https://www.metalowafigurka.pl/ Dla fachowca, a szczególnie budowlańca w sam raz!

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >