Dr Google

« Powrót do grupy: Trudne tematy

18 listopada 2017, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ktoś kiedyś powiedział, że elokwencja człowieka jest odwrotnie proporcjonalna do jego wiedzy. Coś w tym jest. Będąc w liceum chętnie wypowiadałem się na tematy ekonomiczne. Po studiach starałem się nie mądrzyć, a po zdobyciu doświadczenia życiowego wolę się już nie wypowiadać. Zauważyłem że Dr Google jest najbardziej rozpowszechnionym źródłem wiedzy współczesnego społeczeństwa. Kiedyś by ugotować dobry obiad trzeba było praktykować u babci, mamy, ciotki. Teraz kupujemy w sklepie coś co jest w promocji, idziemy do domu Googlujemy przepis i już mamy gotowy obiad. Podobnie jest z poradnikami zdrowia. Kiedyś myślałem o zgrozo! Dziś sam z nich korzystam. Dopadło mnie w wakacje schorzenie serca. Nie mam odczuwalnych objawów więc to bagatelizowałem. Gdy jednak pani doktor z rejonu chciała do mnie wezwać karetkę zaniepokoiło mnie to. Znalazłem w internecie portal o zdrowiu zachowajmyzdrowie.pl i dopiero mnie oświeciło co mi tak naprawdę grozi. Co ciekawe im więcej wizyt u kardiologów tym mam więcej pytań do Dr Google. Czy naprawdę musimy się znać na wszystkim by nie bać się życia?

Ten post był edytowany przez lumbaggo dnia: 18 listopada 2017, 11:49
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 listopada 2017, 18:24

Hm... A może by tak popytać znajomych w tym obszarze tematycznym? Moim zdaniem to jest naprawdę dość dobre rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 stycznia 2018, 14:24

Moim zdaniem to nie trafiłeś jeszcze do dobrego lekarza i dlatego tak mówisz. Powinieneś przejść poszerzone badania. Dr Google potrafi bardzo często wprowadzić w błąd. Ze swojego doświadczenia, zostawiam Ci namiar na http://cardioteam.pl i życzę naprawdę zdrowego podejścia do tematu leczenia.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lutego 2018, 15:50

Z sercem nie ma żartów, dlatego w razie problemów z nim należy poradzić się kardiologa. A ponieważ wszyscy wiemy jak to jest z umówieniem wizyty u specjalisty , to polecam kardiologa z https://lekarzobok.pl. Od niedawna można skorzystać z ich pomocy we Wrocławiu.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Wybór samochodu Liczba postów: 140 Grupa: Trudne tema... to śmiało idź do salonu peugeot i umów się na jazdę suvem 2008. Oni teraz mają fajne upusty cenowe, także spokojnie zaoszczędzisz sporo kaski. U mnie nikt nie j...
  • Samochód Liczba postów: 63 Grupa: Trudne tema... peugeoty to bardzo dobra marka samochodów, bo są ekonomiczne, praktyczne i bardzo stylowe. No i niedrogie, a zwłaszcza teraz gdy można zakupić model tego francu...
  • pomoc z samochodem Liczba postów: 257 Grupa: Trudne tema... Co do okolic Warszawy to w porządku jest Green-Car http://www.green-car.com.pl/ Dokładnie to są z Nadarzyna. Mają dobry cennik no i ekipa jest solidna, dokładna...
  • Sprawdzony sklep z częściami Liczba postów: 59 Grupa: Trudne tema... Części do maszyn są najróżniejsze taka prawda. Sporo jest też częsci/elementów do hyrauliki siłowej, tak wiec bez dwóch zdań też namiar do sklepów, które sie ni...
  • Bolesne miesiączki-czym zaradzić? Liczba postów: 17 Grupa: Trudne tema... Warto udać się do lekarza w celu konsultacji, u mnie przy bolesnych miesiączkach wykrył PCOS. Musiałam stosować specjalną dietę, przyjmowałam też suplementy. Te...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17722 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 249

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >