Drabina, czy schody na strych?

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2

28 listopada 2017, 07:50

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas jest wyłaz, do którego dostawiana jest drabina aluminiowa, gdy jest taka potrzeba, bo wyłaz zamontowany jest dość wysoko. Taka drabina jest lekka i poręczna, mąż kupił taką od Krause Systems, fajnie się sprawdza i w wielu sytuacjach przydaje :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 listopada 2017, 23:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Moim zdaniem wysuwaną drabina :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 marca 2018, 13:11

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie w domu mam zamontowane drewniane schody składane. Jeżeli chcecie zakupić dobre schody na strych to polecam wam zajrzeć na stronę www.e-oknadachowe.pl Mają szeroką ofertę i bardzo dobre ceny. Schody, które od nich zakupiłem są bardzo solidne.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2018, 12:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Według mnie wszystko zależy od tego jakie są możliwe do wykorzystania opcje zrobienia schodów lub drabiny. Wiadome, że w małych i ciasnych miejscach swoją rolę spełni drabina, natomiast tam gdzie jest dużo miejsca to można spokojnie postawić schody.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
◂  1 2


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Laweta Warszawa 24h Liczba postów: 7 Grupa: Schody i ba... Ja polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Ostatnio miałam wypadek i wezwałam właśnie tę pomoc drogow...
  • Balustrady Liczba postów: 194 Grupa: Schody i ba... O ile mi wiadomo, balustrady systemowe stały się w ostatnich latach coraz bardziej popularne. I nie bez powodu - oferują elegancki i nowoczesny wygląd, który je...
  • płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 62 Grupa: Schody i ba... Jeżeli chodzi o schody zewnętrze, moim zdaniem jakieś porowate płytki będą jak najbardziej ok. Wewnątrz domu czy mieszkania jednak chętniej widziałabym np. tego...
  • Schody Modułowe. Co i jak? Liczba postów: 8 Grupa: Schody i ba... Trzymajcie namiary - https://schodyprudlik.com.pl/schody-drew niane/ Stawiajcie wyłącznie na górną półkę jakościową, a na pewno pozytywnie na tym wyjdziecie. Co....
  • panele na schody Liczba postów: 16 Grupa: Schody i ba... panele z kapinosami z litego drewna. Ciekawe jak jest róznica w cenie pomiędzy tym rozwiązaniem a całym trepem z litego drewna. Czy w ogóle opłaca się takie kom...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 195

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >