Drabina, czy schody na strych?

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

20 marca 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamawiamy z męzem okna na poddasze, chcemy też skorzystać z oferty http://schody.velset.pl/ i również zamówić schody lub drabinę. Ale kompletnie nie wiemy co będzie lepsze. Niby schody wygodne, ale drabina bardziej poręczna bo można ją po prostu złożyć. Może możecie powiedzieć jakie wy macie rozwiązania w swoich domach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 21:56

ja też będę musiała się nad tym zastanowić. Choć ja zapewne wybiorę schody - będą na pewno wygodniejsze i bardziej bezpieczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 11:25

Drabina też może się sprawdzić :) Teraz są specjalnie drabiny pod takie sytuacje. Sprawdź ofertę Krause Systems, oni mają duży wybór :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Szklane schody Liczba postów: 106 Grupa: Schody i ba... Pracuję w budowlance i dość często takie schody są wybierane w biurowcach. Ostatnio w jednej z firm zakładaliśmy takie szklane schody z elementami balustrad ze...
  • balustrady - jakie macie ?? Liczba postów: 31 Grupa: Schody i ba... Ja postawiłem na szklane balustrady z elementami ze stali nierdzewnej na balkonie jak i przy schodach w domu. Jeszcze tylko muszę zamówić uchwyty do szyb firmy....
  • Balustrady ze stali nierdzewnej do samodzielnego m... Liczba postów: 129 Grupa: Schody i ba... Ja zamawiałem elementy balustrad ze stali nierdzewnej firmy gigastal.pl i nie miałem żadnego problemu z ich montażem. Do wszystkiego dołączona była instrukcja,....
  • Nowoczesne schody spiralne Liczba postów: 12 Grupa: Schody i ba... Bardzo fajnie się prezentują takie spiralne schody niestety ja sobie na takie pozwolić nie mogę bo mieszka z nami babcia i mogłaby nie dać rady po nich wchodzić...
  • jakie schody wybrać: betonowe czy drewniane Liczba postów: 159 Grupa: Schody i ba... Do domu, gdzie często chodzi się na boso lesze będą schody drewniane lub schody betonowe z okładziną z drewna. Doceni się to dopiero w zimowe poranki. Co istotn...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16752 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 263

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >