Drabina, czy schody na strych?

« Powrót do grupy: Schody i balustrady

20 marca 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamawiamy z męzem okna na poddasze, chcemy też skorzystać z oferty http://schody.velset.pl/ i również zamówić schody lub drabinę. Ale kompletnie nie wiemy co będzie lepsze. Niby schody wygodne, ale drabina bardziej poręczna bo można ją po prostu złożyć. Może możecie powiedzieć jakie wy macie rozwiązania w swoich domach?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 21:56

ja też będę musiała się nad tym zastanowić. Choć ja zapewne wybiorę schody - będą na pewno wygodniejsze i bardziej bezpieczne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2017, 11:25

Drabina też może się sprawdzić :) Teraz są specjalnie drabiny pod takie sytuacje. Sprawdź ofertę Krause Systems, oni mają duży wybór :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• płytki na schody wewnętrzne Liczba postów: 36 Grupa: Schody i ba... takie płyty są bardzo drogie ____________________________ aas adlabiznesu.pl
  • Balustrada schodów, a dziecko Liczba postów: 31 Grupa: Schody i ba... A wykonanie balustrad ze stali? Nie wiem w jakim stylu masz wykonane schody oraz okolice, ponieważ czasem będzie się mogło to gryźć ze sobą, ale myślę sobie tak...
  • wybor schodów Liczba postów: 77 Grupa: Schody i ba... Stopnice presstone to klasa sama w sobie, swietnie leżą na schodach i nie widać po nich upływu czasu a i tak jak odświeże je środkiem nano to wyglądają jeszcze....
  • Jakie schody zewnętrzne ? Liczba postów: 34 Grupa: Schody i ba... Ja wole sprawdzone kostki dekoracyjne pozbruka, są bardzo dobre i mają szeroką paletę modeli do wyboru a nie kazdy producent może się pochwalić taką wielką ofer...
  • Balustrady ze stali nierdzewnej do samodzielnego m... Liczba postów: 102 Grupa: Schody i ba... Jeżeli szukacie stalowych elementów kutych do samodzielnego montażu to sprawdźcie http://postal.pl/oferta/stalowe-elementy -kute-postal/ Zawsze u nich zamawiam i...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 23939 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 232

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >