Drabiny ewakuacyjne w budynku przemysłowym.

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

26 lipca 2014, 16:56

Zgadzam sie: good 0 bad

W jaki sposób u Was w projektach były rozwiązane drogi ewakuacyjne? U mnie stało się tak (nie wiem jakim cudem i kto ten projekt zatwierdził), że takich drabin nie ma w ogóle uwzględnionych. Niby wynika, że nie musi ich być, tylko teraz dopiero do ludzi dochodzi, że jak spadnie śnieg to nawet nie będzie jak go z tego dachu zrzucić.
Tutaj teraz pytanie czy trzeba zmieniać cały projekt, czy wystarczy po prostu zamontować takie elementy? Jeśli tak to jakiej firmy produkty polecacie? Sporo czytam o produktach Crynoline i wynika, że to czołowy producent tego typu rozwiązań, pytanie czy jedyny?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 lipca 2014, 14:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat jeśli chodzi o firmę Cryonline to miałem z nimi styczność podczas jednego z projektów jaki realizowałem i to co mogę o nich powiedzieć to jedynie polecić. Co do konkretnego produkty ciężko doradzić nie wiedząc do końca jakie mają mieć zastosowanie, ale tutaj akurat chyba najlepiej wejść bezpośrednio na ich stronę http://www.crynoline.pl/.
Kwestia ewentualnej pomocy technicznej też powinna być załatwiona bez większego problemu przez ich dział techniczny. W każdym razie produkt, który ja otrzymałem i montowałem był naprawdę zadbany w najmniejszych detalach. Więc teoretycznie można szukać innych produktów, ale w tym przypadku chyba mija się to z celem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 kwietnia 2017, 22:19

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas wszystkie drabiny ewakuacyjne są marki Krause Systems. Wg mnie jest to producent godny zaufania i polecenia. Znam wiele osób, które korzystają z ich produktów, sam jestem lojalnym klientem zresztą :) Nie bez powodu - gwarantują bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Klimatyzacja Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... Jako ktoś, kto doświadczył walki o znalezienie odpowiedniej temperatury dla mojego domu w okresach przejściowych, uważam, że klimatyzacja która może zarówno chł...
  • jakie gwoździe i inne elementy złączne na budowę? Liczba postów: 104 Grupa: Wykańczamy... Wiesz co, wydaje mi się że oferta sklepu e-armet zainteresuje cię równie mocno jak mnie. Jeśli chodzi o gwoździe, to mają szeroki wybór. Ja zastanawiam się nad....
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6388 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Wyposażenie zakładu Liczba postów: 341 Grupa: Wykańczamy... Szczególnie polecam zaglądać do tego działu - https://www.amart.pl/category/wyposazeni e-domu. Można trafić całkiem sensowne okazje, ale sami oceńcie, czy to dla...
  • Oczyszczacze powietrza xiaomi Liczba postów: 5 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie dyson oczyszczacz powietrza opinie. Czy wiecie, który model warto wybrać? Zależy mi na wysokiej wydajności urządzenia z filtrem węglowym i oczyw...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 355

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >