Drewaniana podłoga w twoim domu

« Powrót do artykułu: Drewaniana podłoga w twoim domu | « Powrót do grupy: Wnętrza

24 czerwca 2015, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

drewno jest najlepszą opcją. Uważam, że nie ma co sobie głowy zawracać panelami, które wytrzymają kilka lat. Moja mama ma drewno już kilkanaście lat, ja teraz się zdecydowałam i już rok mam z baltic wood i nie żałuję. Każdemu polecam drewniane podłogi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 sierpnia 2015, 20:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przepiękna DESIRE z kolekcji The Miracles Collection. A co do podłóg drewnianych to są najlepsze, nie wyobrażam sobie lepszej podłogi w domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 sierpnia 2015, 16:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wlasnie chciałem sobie robic drewno, ale trochę mnie straszą ceny. Mam duzy metraż i jak zsumować wszystkie ceny remontow, to człowiek się łapie za głowe. Czy ktoś może zna, kupował podłogę w tej hurtowni: http://www.heban.net/asortyment/podlogi ? Mam kawałek do Krakowa, a jechalbym specjalnie, żeby obniżyć ceny (zakladam, że w hurtowni taniej?). ktoś wie, czy mają duży wybór i czy się ogólnie opłaca?

Zgłoś | Cytuj | Link

21 grudnia 2015, 09:53

Zgadzam sie: good 0 bad

ten wzór taki klasyczny, aj wolę coś bardziej niecodziennego w ArtCore sa super wzory takie egzotyczne, wg podłoga egzotyczna czy bambusowa wygląda super, ma niecodzienne wzory i kolory.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 stycznia 2016, 10:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Małgosiu, a jak ci się sprawdzaja te deski z baltic wood ? jaką masz dokładnie? bo ja bym chciała postarzaną położyć u siebie w kuchni i zastanawiam się czy to będzie dobry wybór, bo jednak jest ona całkiem inna od klasycznej deski.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2016, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Egzotyczne deski sa teraz na topie, nie raz się juzz nią spotkałam,a le postarzana do stylu skandynawskiego moim zdaniem idealnie sie sprawdza, bardzo mi się podoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 maja 2016, 19:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem wielką fanką desek egzotycznych, wybór naprawdę jest duży - http://www.parkietymarzen.com.pl/c/36/egzotyc zne-lite-surowe-deski-podlogi.html. Jest to materiał wytrzymały, solidny, no i przede wszystkim piękny sam w sobie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 324

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >