Drewniana podłoga w sypialni

« Powrót do artykułu: Drewniana podłoga w sypialni | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3

22 stycznia 2017, 19:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo duży wybór parkietów i podłóg drewnianych ma salon ArtCore Studio z Warszawy http://artcorestudio.pl/podlogi-drewniane - drewno krajowe oraz egzotyczne i to czołowych producentów, więc wybór naprawdę spory. Można kupić podłogę razem z usługą położenia. W ofercie także drzwi, schody czy też meble na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 stycznia 2017, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Pytanie czy aby na pewno parkiet to jedyna słuszna opcją w kwestii wykończenia podłogi, bo moim zdaniem absolutnie nie, można postawić też na deskę naturalną dębową Chene, która odwdzięczy się swoją atrakcyjnością i solidnością przez lata. Sam mam od kilku sezonów w swoim domu i jestem z niej naprawdę zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 marca 2017, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Spod Warszawy właśnie jest Dom Drewna, konkretnie z Brwinowa. Sam właśnie zastanawiam się nad zakupem podłogi z drewna litego, bo bardzo mi się takie rozwiązania podobają. Ich mi poleciła znajoma, w której dwóch mieszkaniach układali raz parkiet raz deskę trójwarstwową i elegancko wyszło.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 czerwca 2017, 12:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli przyjemna i cicha to na pewno nie podłoga z drewna litego, tylko deska trójwarstwowa. Na stronie http://vipparkiet.pl można sobie obejrzeć, albo podjechać do jednego z ich salonów jeśli ktoś mieszka w okolicy. Sypialnia jak wiadomo pomieszczenie przeznaczone na relaks, więc warto kupić coś eleganckiego.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2017, 14:17

Zgadzam sie: good 0 bad

zgadzam się, drewniane podłogi to najlepszy wybór! mamy w domu drewnianą podłogę z artcore studio i rzeczywiście jest to podłoga nie do zdarcia. unas jest położony dąb i sprawdza się doskonale

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 grudnia 2017, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Prawda, pod warunkiem iż będzie ona dobrze położona i wraz z upływem czasu nie zacznie się rozchodzić czy skrzypieć, polecam też płytki drewnopodobne w sypialni.


KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

7 stycznia 2018, 18:09

Zgadzam sie: good 0 bad

przyznam, że początkowo było trochę strachu o montaż ale mieliśmy go załatwione tam gdzie kupowaliśmy podłogę i jak narazie nic się nie dzieje więc jestem dobrej myśli

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2018, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli tylko montaż podłogi będzie poprawnie wykonany to ie musicie się obawiać grunt aby za jakiś czas drewno nie zaczęło skrzypieć, wtedy cały urok zniknie.

www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

20 czerwca 2018, 21:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam www.parkietygrymuza.pl, firma rewelacyjnie zajmuje się m.in. montaż desek podłogowych, montaż paneli czy układanie parkietów. Działa na terenie Gorzowa, więc jeśli ktoś z tej miejscowości, bądź okolic to bardzo polecam. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

31 lipca 2019, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią podłogą drewnianą do sypialni to polecam wam skontaktować się z firmą www.ardi.com.pl Jest to świetny producent podłóg drewnianych, który posiada ciekawą ofertę i niezłe ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 490

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >