Drewniana sauna

« Powrót do grupy: Domy szeregowe

5 lipca 2017, 23:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Co sądzicie o drewnianych saunach ? Szukałem czegoś ciekawego do mojego ogrodu i natknąłem się na ofertę tej firmy http://www.geisser.pl/produkty/, zapowiada się bardzo ciekawie . Chyba zdecyduje się na taką saune.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2017, 06:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli tylko masz odpowiednią ilość miejsca na to aby postawić taką saunę, to moim zdaniem jak najbardziej warto, szczególnie drewnianą w stylu fińskim, która w praktyce zapewnia znakomity relaks na co dzień. Możemy pomóc podczas samej budowy :)

www.My-house.com.pl

Ten post był edytowany przez My-house.com.pl dnia: 6 lipca 2017, 06:52
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 września 2018, 09:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Sauna jest świetnym rozwiązaniem do domu. Jeżeli ktoś może sobie na nią pozwolić to nie powinien się zastanawiać. Sam mam saunę, którą zakupiłem od AMS Sauna. Mają bardzo szeroką ofertę i dobre ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 listopada 2018, 14:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Mega opcja na dobrej jakości drewnianą saunę !

---
Przyjaźń jest niewątpliwie najskuteczniejszym lekiem na cierpienia zawiedzionej miłości.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 grudnia 2018, 08:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Dopiero co staliśmy się właścicielami sauny o drewnianej konstrukcji. Mowa tutaj u saunie, która pochodzi z rewelacyjnej oferty http://www.saunyfinskie.com.pl/ Jej jakość zrobiła na nas niewiarygodne wrażenie a wypoczywanie w niej to najlepszy sposób na relaks po trudach związanych z pracą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 stycznia 2019, 13:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ile kosztować może zbudowanie takiej sauny?

____________________________________________________
Silver-Service - http://silver-service.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2021, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Budowa sauny to koszt co najmniej paru tysięcy. Drewno ostatnio też drożeje.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 sierpnia 2021, 15:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym mieć w domu saune.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Nowa kuchnia Liczba postów: 102 Grupa: Domy szereg... Cześć! Planuję zakup zamrażarki do mojego domu, ale jestem nieco zagubiona wśród dostępnych opcji. Czy możecie polecić mi konkretny model zamrażarki, który spra...
  • inteligentny dom Liczba postów: 22 Grupa: Domy szereg... Widziałem gdzieś na internecie takie rozwiązania z inteligentnym systemem sterującym wiatą garażową. Bardzo fajne rozwiązanie, ale cena też jest bardzo fajna. A...
  • Pompa głębinowa Liczba postów: 38 Grupa: Domy szereg... Użytkownik morella1 napisał: Witam. jaką według was najlepiej zakupić pompę głębinową do studni kopanej o głębokości 15m, żeby podać nią wodę do hydroforu w....
  • Rolety okienne, czy żaluzje? Liczba postów: 67 Grupa: Domy szereg... Czy takie rolety stosuje się również w wiacie garażowej? Tak one są trwalsze bo ze stali ale spełniają podobną funkcję, wiata garażowa często wyposażona jest w....
  • Altanka w ogrodzie Liczba postów: 62 Grupa: Domy szereg... Altanka bardzo przydatna jest a wiata garażowa będzie takim miejscem w którym przyjemnie będzie posiedzieć samochodom.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 345

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >