Drewniane meble na wymiar

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

10 sierpnia 2015, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Wysokiej jakości meble z litego drewna na zamówienie dostaniesz w sklepie Edar.com.pl Zamawiałem tam już dwa komplety mebli i mogę zdecydowanie polecić. Zobacz na ich stronie przykładowe realizacje.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2015, 10:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Zamiast całych mebli moża również pomyśleć o wymianie frontów meblowych. Ja tak zrobiłem korzystając z oferty www.stolar-waw.pl i jestem bardzo zadowolony. Koszta są mniejsze a mi zdecydowanie bardziej pasuje nowy wygląd.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 września 2015, 15:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Starannie wykonane meble drewniane na wymiar zamówisz tutaj: http://pracowniamebli.com Siostra u nich zamawiała i wyszły bardzo fajnie, tak jak chciała, idealnie dopasowane do jej kuchni i z dobrej jakości drewna :)

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:00
Zgłoś | Cytuj | Link

16 września 2015, 20:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Uuu ale pewnie to nie jest za tania inwestycja. Jak średnio prezentują się tam ceny za szafe ? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2015, 09:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja właśnie dogrywam szczegóły instalacji w kuchni. wspólnie wymarzyliśmy sobie z żoną kuchnię w drewnie i bieli według indywidualnego projektu od http://verlani.com/ w Gorzowie. widzieliśmy wizualizacje i oboje jesteśmy zachwyceni

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 września 2015, 12:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Całkiem fajne te mebelki. Osobiście tylko nie przepadam za połączeniem białej płyty lakierowanej z wyglądem drewna ze słojami. Jak już jest biała gładka stylistyka to dodatek brązowego drewna słabo mnie przekonuje. Ale same realizacje wyglądają bardzo dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 08:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Też jestem za meblami na wymiar, u siebie w kuchni też wybrałam meble robione na zamówienie, bo chciałam mieć możliwość pełnego dostosowania mebli kuchennych do swoich potrzeb. Ostatecznie zdecydowałam się na białe lakierowane fronty i ciemne sprzęty AGD, całość fajnie się ze sobą komponuje. Na środku mam jeszcze sporej wielkości wyspę kuchenną, która pełni funkcję takiej mini jadalni, a do tego mam wysokie krzesła. Zarówno projekt, jak i wykonanie zawdzięczam studiu z sieci Max Kuchnie :).

Zgłoś | Cytuj | Link

5 października 2015, 16:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble na wymiar to dobra opcja jeżeli mamy niestandardowe wymiary pomieszczenia czy układ mieszkania,wtedy jest to jedyne wyjście aby faktycznie umeblować całość. Warto szukać ładnych i nie drogich zestawów w sklepach internetowych.

www.DoOzdabiania.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2015, 13:15

Zgadzam sie: good 0 bad

meble drewniane- to zdecydowanie najlepsza opcja. Dlatego, że są bardziej wytrzymałe i trwałe, ale też dlatego, że są o wiele ładniejsze od innych. pomyśl o meblach z http://ludwikstyl.com/pl . Są naprawdę dobrej jakości.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 listopada 2015, 13:43

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii mebli kuchennych,to faktycznie dobra opcja,przynajmniej wtedy będziemy mieć pewność,że pasują do całości wnętrza pod względem wymiaru. jeżeli szukacie nietuzinkowych,oryginalnych mebli i dodatków,to warto zajrzeć na www.KamilaMeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6401 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • Baterie prysznicowe - jakie wybrać Liczba postów: 6 Grupa: Wykańczamy... W zakresie baterii prysznicowych to warto zapoznać się z ofertą Oltens u których możliwości w tym zakresie jest naprawdę sporo i na https://oltens.com/pl/bateri...
  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >