Drewniane meble na wymiar

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 listopada 2014, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy macie sprawdzonych ludzi w Krakowie, którzy robią CAŁE drewniane meble?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2014, 08:15

Zgadzam sie: good 0 bad

A może lepszym rozwiązaniem będzie poszukać w sklepach internetowych gdzie również znajdziesz szeroki wybór mebli wykonywanych na zamówienie,cenowo będzie to nawet tańsze.


www.Mufka-Instalacje.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 grudnia 2014, 11:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze trafiłeś bo akurat na co dzień zajmujemy się meblami ręcznie wykonanymi z litego drewna,możemy pomóc i doradzić podczas wyboru,zapraszamy na www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2015, 15:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, ja ostatnio zamawiałam super meble, tylko nie wiem czy oni też na wymiar robią bo mi akurat ich łóżko 180x200 pasowało idealnie! Bardzo oryginalne i solidne meble jakby ktoś chciał to podaję namiar: http://www.mebleswiata.com.pl/

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 17:00
Zgłoś | Cytuj | Link

7 czerwca 2015, 08:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Meble i zabudowy na wymiar ma w swej ofercie firma Modernbud. Specjalizują się w wykańczaniu i aranżacji wnętrz. Posiadają własną stolarnię - realizują indywidualne projekty klientów. Szczegóły na http://www.modernbud.com.pl/. Polecam :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2015, 10:06

Zgadzam sie: good 0 bad

jjak jeszcze mieszkałem w krk to zamawialismy meble na wymiar do kuchni z=od jakiejs firmy z nowej huty. nie stety nie pamietam nazwy ale moze nie w tym rejoinie zbyt wielu firm tego typu. z mebmalmi na wymiar trzeba trafic na dobrego fachowca tak zebywsZystko zaprojketowali praktycznie

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2015, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Może Waszą uwagę przyciągną także nasze designerskie krzesła,fotele czy meble biurowe,zapraszamy na www.KamilaMeble.pl i zawsze chętnie służymy pomocą:)

Zgłoś | Cytuj | Link

9 czerwca 2015, 19:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Zastanawiam się nad meblemi od
http://www.senator-meble.pl]http://www.senator-meble.pl. Chętnie poznam Wasze opienię.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 10 października 2015, 16:59
Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2015, 11:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie znam tej firmy wiec ciężko mi stwierdzić jaką jakość przedstawiają ich meble,może podaj przykładowy cennik oraz zestaw jaki dokładnie Cie interesuje,tak będzie zdecydowanie łatwiej.


www.SprytnyMajsterkowicz.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 czerwca 2015, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Hm, takie meble to też fajna sprawa w mieszkaniu, u mnie, w niewielkich pokojach sprawdzają się super ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • narzędzia do wykończenia domu Liczba postów: 20 Grupa: Wykańczamy... Narzędzia do wykończenia domu są niezbędnym wyposażeniem dla każdego majsterkowicza czy profesjonalnego remontowicza. Pomagają w precyzyjnym i efektywnym wykońc...
  • Jaki taras - drewno czy płytki?? Liczba postów: 435 Grupa: Wykańczamy... Przygotowując się do sezonu ogrodowego, zastanawiam się nad zakupem nowych mebli oraz dodatków, które urozmaicą mój ogród. Czy ktoś może polecić sklep z akcesor...
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 6399 Grupa: Wykańczamy... Interesuje mnie tapeta do sypialni glamour i tapeta do salonu. Zależy mi na tapetach produkowanych z flizeliny. W Internecie znalazłam sklep Pasion Tapety. Więc...
  • malowanie ścian Liczba postów: 198 Grupa: Wykańczamy... Kolega wyżej wrzucił bardzo ciekawy sklep - zapoznajcie się, bo naprawdę warto.
  • Farby Liczba postów: 15 Grupa: Wykańczamy... Takich sklepów jak wrzuciliście, czyli sklepów oferujących dosłownie wszystko - jest cała masa. Teoretycznie wygląda to fajnie, bo masz wszystko w 1 miejscu, al...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19154 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 209

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >