Drewniane meble na wymiar

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14  ▸

7 listopada 2018, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

W Warszawie działa firma www.stolar-waw.pl Zajmują się wykonywaniem mebli drewnianych na zamówienie. Wykonali meble do mojego domu i mogę powiedzieć że zrobili to świetnie. Warto się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2018, 11:22

Klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka! Będę zamawiać meble z sosny od tej firmy z Niepołomic https://meblezych.pl/ . Świetne wykonanie! Miał być tylko sosnowy salon, a ja już planuję zmianę sypialni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2018, 11:24

stromectol

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2019, 19:38

Drewniane meble zamawiane na wymiar to bardzo dobra opcja jeżeli zależy nam na wysokiej jakości ich wykonania, poza tym takie meble posłużą nam przez wiele lat, wystarczy tylko dobrać ich optymalny kolor.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 stycznia 2019, 09:00

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się wykonywaniem drewnianych mebli na wymiar to skontaktujcie się z http://mtm-ld.pl/ Jest to doświadczona firma z województwa zachodniopomorskiego, która wykonuje solidne i eleganckie meble na zamówienie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 kwietnia 2019, 12:49

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się wykonywaniem mebli na wymiar to polecam wam skontaktować się z firmą www.siemieniako.pl Oni wykonają dla was świetne meble na zamówienie, które będą wam służyć przez długie lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2019, 11:19

Marzysz o drewnianych wygodnych meblach w swojej sypialni. W http://jkbmeble.pl znajdziesz bogaty wybór modnych mebli wprost od renomowanych producentów. Ich meble to doskonałe połączenie modnego wzornictwa z solidnością.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2019, 21:27

Ja pół roku temu zamówiłem do salonu bardzo ładne meble z serii Monsun od firmy www.meblar.com.pl. Są świetnie wykonane i robią wrażenie na większości znajomych. Myślę, że będziesz z nich także zadowolony.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2019, 22:05

zovirax tablets

Zgłoś | Cytuj | Link

24 maja 2019, 22:10

cash advance loan

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13 14  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 3230 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem fototapeta nadal może być fajną ozdobą, ale trzeba ją dopasować do charakteru i wystroju wnętrza. Poza tym im bardziej stonowana, tym bardziej uniw...
  • Ile kosztuje monitoring? Liczba postów: 2398 Grupa: Wykańczamy... Wszystko zależy od tego ile kamer, jakie te kamery i gdzie mają dawać obraz. Skontaktuj się z jakąś firmą i porozmawiaj o tym.
  • Magazyn Liczba postów: 586 Grupa: Wykańczamy... Jeżeli chodzi o magazyn to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na dobre wyposażenie mebli metalowych, ale również sprzętu jak wózki widłowe.
  • Wykończenie wnętrz Liczba postów: 110 Grupa: Wykańczamy... My jesteśmy na etapie wykańczania wnętrz. Inspiracji i porad na ten temat szukam na https://www.tona.com.pl/ Blog ma wiele ciekawych i przydatnych artykułów z p...
  • jakie meble kuchenne? Liczba postów: 227 Grupa: Wykańczamy... Świetne meble robi Wiór Płyt z Wyszkowa..Firma która mi je robiła bardzo się postarała,gdyż mam małą i wąską kuchnię. I musieli trochę się po gimnastykować z wy...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19120 użytkowników

Użytkownicy online (5)

gości: 586

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >