Drewniane meble na wymiar

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13

7 listopada 2018, 13:24

Zgadzam sie: good 0 bad

W Warszawie działa firma www.stolar-waw.pl Zajmują się wykonywaniem mebli drewnianych na zamówienie. Wykonali meble do mojego domu i mogę powiedzieć że zrobili to świetnie. Warto się do nich zgłosić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2018, 11:22

Klasyka, klasyka i jeszcze raz klasyka! Będę zamawiać meble z sosny od tej firmy z Niepołomic https://meblezych.pl/ . Świetne wykonanie! Miał być tylko sosnowy salon, a ja już planuję zmianę sypialni.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 grudnia 2018, 11:24

stromectol

Zgłoś | Cytuj | Link

8 stycznia 2019, 19:38

Drewniane meble zamawiane na wymiar to bardzo dobra opcja jeżeli zależy nam na wysokiej jakości ich wykonania, poza tym takie meble posłużą nam przez wiele lat, wystarczy tylko dobrać ich optymalny kolor.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 13 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  11 12 13

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 2342 Grupa: Wykańczamy... Myślę, że to kwestia tego co jest na tej fototapecie _______ Oferty pracy Żywiec[url]
  • Ile kosztuje monitoring? Liczba postów: 1360 Grupa: Wykańczamy... Akurat w kwestii monitoringu to moim zdaniem tylko kwestia wyboru dobrej jakości sprzętu, kamer i warto sprecyzować jaki budżet posiadamy na ten cel. Dzięki pos...
  • Magazyn Liczba postów: 417 Grupa: Wykańczamy... To prawda, na magazynie zawsze wszystko musi być prawidłowo oznakowane, wtedy hala magazynowa będzie spełniała bezpieczne funkcje. Jeżeli macie na hali poziome....
  • Meble - jakie meble do salonu? Liczba postów: 633 Grupa: Wykańczamy... To zależy jak jest zaaranżowany cały salon. Dopasuj to kolorystycznie i gabarytowo, żeby miało ręce i nogi ;)
  • Elewacja - pomocy Liczba postów: 97 Grupa: Wykańczamy... Na elewację najlepiej spiszą się farby marki dekoral specjalnie do tego stworzone. Możesz znaleźć je tutaj https://www.studiodekoral.pl/produkty/ka tegoria-elewa...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18772 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 238

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >