Drewniane meble na wymiar

« Powrót do grupy: Wykańczamy budynek

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14

31 maja 2019, 11:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystkim osobom, które zajmują się wykonywaniem drewnianych mebli polecam skontaktować się z www.prochera.com.pl Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą narzędzi oraz urządzeń do obróbki drewna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 maja 2019, 22:21

Pojedź do stolarza, powiedz co chcesz i wszystko Ci zrobi. To już nie te czasy, że trzeba się przejmować :D

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 czerwca 2019, 13:48

Ja zamawiam meble z https://polanomeble.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Dobra jakość. Mają też możliwość kupowania na raty, co w moim przypadku jest jedyną opcją.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2019, 09:44

Jeżeli zależy wam na solidnych meblach drewnianych, wykonanych na wymiar to polecam wam skontaktować się z firmą www.meblegrabinski.pl Wykonują ciekawe projekty w całkiem niezłych cenach więc warto się zgłosić do nich.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2019, 13:18

Jeśli chodzi o meble drewniane na wymiar to ja mogę z całego serca polecić firmę Wiór Płyt z Wyszkowa, firma która podnosi kompetencje pracowników. Specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar, oczywiście fronty z dowolnymi wymiarami, możliwość zagospodarowania skosów. Firma wykonuje pomiary oraz wizualizacje, można więc bez problemów przymierzyć meble przed ich zakupem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 czerwca 2019, 13:26

To zależy jeszcze jakie chce się akurat kupić meble. Kuchenne a i owszem lepiej zrobić pod wymiar ale inne moim zdaniem nie opłaca się. Zgodzę się co do drewna, to chyba akurat każdy wie, że jest to najlepszy materiał na meble i takie tak warto. Dlatego my postawiliśmy na scandicsofa.pl, bo robią je własnie z naturalnego drewna i na dodatek to wszystko jest ręczna robota, a np. materiały obiciowe mają z włoch i belgii, a to gwarancja bardzo dobrej jakości i długiego użytkowania takiego mebla.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 czerwca 2019, 13:30

quick loan

Zgłoś | Cytuj | Link

wczoraj, 21:02

Ważne aby kupić meble od sprawdzonego producenta. Kiedyś chciałem "zaoszczędzić" i skończyło się na tym, że musiałem zamawiać nowe meble. Aktualnie mam u siebie kolekcję Prowansja od https://www.meble-kd.pl/ i jestem zachwycony. Zarówno jakością wykonania, jak i podejściem do klienta. Oby więcej takich firm na rynku

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 14 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  12 13 14

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Ile kosztuje monitoring? Liczba postów: 2414 Grupa: Wykańczamy... Wszystko zależy od tego ile kamer, jakie te kamery i gdzie mają dawać obraz. Skontaktuj się z jakąś firmą i porozmawiaj o tym.
  • Klimatyzacja - jaką wybrać? Liczba postów: 459 Grupa: Wykańczamy... jak dla mnie najlepszą opcją jest klimatyzacja przenośna... ale polecam poczytać sobie ten blog i samemu podjąć wybór.
  • Fototapeta - modna, czy niekoniecznie? Liczba postów: 3243 Grupa: Wykańczamy... Moim zdaniem fototapeta nadal może być fajną ozdobą, ale trzeba ją dopasować do charakteru i wystroju wnętrza. Poza tym im bardziej stonowana, tym bardziej uniw...
  • Magazyn Liczba postów: 591 Grupa: Wykańczamy... Jeżeli chodzi o magazyn to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na dobre wyposażenie mebli metalowych, ale również sprzętu jak wózki widłowe.
  • Kominek Liczba postów: 3 Grupa: Wykańczamy... Taka budowa kominka to bardzo poważna sprawa. Jak za dobrze sie na tym nie znasz to może lepiej jak postawisz na pomoc jakiegoś fachowca. A jak już bardzo chces...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19172 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 193

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >