Drewniane podłogi: jak zabezpieczyć podłogę z drewna

« Powrót do artykułu: Drewniane podłogi: jak zabezpieczyć podłogę... | « Powrót do grupy: Wnętrza

29 marca 2015, 13:29

Zgadzam sie: good 0 bad

szczerze mówiąc akurat tego produktu nie znam, choć jestem na bieżąco ze wszelkimi impregnatami i lakierobejcami - niedawno zabezpieczaliśmy sosnową podłogę. Użyliśmy jednak sprawdzonego produktu - lakierobejcy vidaronu. Nie dość, że jest wydajna (30 m2/l), to jeszcze na skutek żelowej konsystencji nie chlapie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 stycznia 2017, 10:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bardzo wydajny jest również wosk, w saicos można zobaczyć. Moim zdaniem tego typu zabezpieczenia są najlepsze do podłóg drewnianych. Poza tym każda deska wymaga pielęgnacji, więc należy o nią dbać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 stycznia 2017, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Wosk czy mleczko dobrej firmy w zupełności tutaj wystarczy aby podłoga zachowała naturalny blask. My pastujemy ją kilka razy w roku, chyba 3 lub 4 i to naprawdę zdaje egzamin.


www.Zddesign.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

17 stycznia 2017, 14:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj http://www.podlogi.com.pl można zakupić podłogi drewniane oraz różnorodne preparaty. Warto tam sobie zerknąć, sprawdzić ich ofertę, a przy zakupie dowiedzieć się o produkty, które są najlepsze do danej podłogi. W ten sposób na pewno nie popełnimy błędu.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 stycznia 2017, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zawsze stawiam na wysoką jakość, wole dołożyć i mieć świadomość, że podłoga posłuży mi przez lata oraz że pięknie się prezentuje. Właśnie dlatego wybrałem naturalna deskę dębowa Chene, dosyć często chwaloną na forum i zresztą słusznie bo prezentuje najwyższą jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19157 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 152

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >