Drzwi do pokoju dziecka

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸

19 maja 2017, 11:30

Zgadzam sie: good 0 bad

To kwestia gustu, same dekoracje na drzwiach mogą być w postaci nawet naklejek z ulubionej bajki i masz gwarancję, że dziecko będzie zadowolone. Poza tym zwróć uwagę na jakość wykonania danych drzwi.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2017, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik pietrek34 napisał: Jeśli drzwi są w pobliżu innych, to ja bym zrobił
wszystkie takie same. A drzwi od wewnątrz można wtedy
ozdobić jakimiś naklejkami albo pomalować na ulubiony
kolor dziecka.

Powodzenia z naklejaniem nalepek na drzwi drewniane. W przyszłości odklejając taką nalepkę, na 90% zniszczysz drzwi. Nalepki można dawać na drzwi szklane. Nie odparzą się, czyszczenie będzie prostsze.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2017, 12:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Słyszałem o odchodzeniu okleiny z taśmą malarską, a co dopiero z naklejkami.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 maja 2017, 17:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Wszystko zależy od czasu trzymania taśmy czy naklejki, jej mocy. Naklejanie na drzwi naklejek nie jest fajne. Pamiętam w latach 90 była taka moda. Były wtedy głównie drzwi malowane farbą olejną. Nawet z nich ciężko schodziły.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2017, 20:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi a nawet szafy w pokoju dziecięcym można fajnie udekorować za pomocą fototapet. My zamawialiśmy fototapety dziecięce z tego sklepu http://krainabarw.com/ i muszę przyznać, że jakościowo sa bardzo wytrzymałe.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 czerwca 2017, 12:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie osobiście pomysł z fototapetą do pokoju dziecięcego bardzo się podoba. Przy czym na pewno postawiłabym tutaj na ofertę http://www.homeprint.pl . W tym przypadku bowiem mamy do wyboru całe mnóstwo fototapet, jak również dodatków do domu i jestem przekonana, że także dla naszych dzieci znajdziemy tam odpowiednie propozycje. Poza tym zawsze taka ściana, na której pojawi się fototapeta jest o wiele ciekawsza, niż gdybyśmy ją pomalowali nawet kilkoma kolorami.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2017, 11:47

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas zastosowaliśmy troszkę inny ale nowoczesny trik :) Mieliśmy ogromny pokój i tam wydzieliliśmy dwa pokoje dla dzieci. Wszystko oddzielone jest składaną ścianą akustyczną Sowan. Ściany te są bardzo estetyczne i zwijają się w harmonijkę jak trzeba także nie zajmują prawie w ogóle miejsca :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 lipca 2017, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Poniekąd jest to indywidualna kwestia. Osobiście doradzałbym drzwi zamykane, z przesuwanymi mam złe doświadczenia.

www.adidarmeble.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2017, 14:25

Zgadzam sie: good 0 bad

W dobrym standardzie drzwi do hoteli czy innych ośrodków oferujących pokoje do wynajęcia sprzedają na drzwihotelowe.pl. Ja mam pensjonat w górach i niedawno wstawiliśmy drzwi od nich. Wcześniej mieliśmy skrzydła raczej w niższym standardzie, nie chroniły one za bardzo ani pod względem izolacji dźwiękowej, ani termicznej. Te nowe radzą sobie dużo lepiej, co już zresztą pierwsi goście nam chwalili, że mogą się poczuć w pokoju bezpiecznie, intymnie, poczuć tę prywatność.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 15:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli poszukujecie sprawdzonego salonu, który oferuje dobre drzwi wewnętrzne to polecam wam www.oknadrzwi-elmes.pl Firma ta ma swoją siedzibę w Białymstoku. Produkty przez nich oferowane są solidne i posiadają korzystne ceny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  4 5 6 7  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >