Drzwi aluminiowe, otwierane na zewnątrz, z ukrytymi zawiasami

« Powrót do artykułu: Drzwi aluminiowe, otwierane na zewnątrz,... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

5 czerwca 2020, 17:24

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy drzwi aluminiowe i uważam, że to była świetna decyzja. Aluminium jest wytrzymałe, pod względem estetyki też nie można nic ująć, ponieważ drzwi aluminiowe wyglądają nowocześnie i elegancko, a przy tym mają dobrą termikę. Skorzystaliśmy z oferty firmy Aluhaus, a salon gdzie zamawialiśmy te drzwi dysponował fachowcami, którzy montowali nam drzwi. Stolarka przyjechała do nas już wyregulowana, także monterzy musieli tylko te drzwi dobrze osadzić. Jestem też zadowolony z montażu trafiliśmy na prawdziwych fachowców i kupilismy na prawdę solidne drzwi aluminiowe do domu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2020, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

My też z Aluhaus mamy i drzwi są super.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 września 2020, 10:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Poszukuję sprawdzonej firmy, która dobrze zajmuje się stolarką aluminiową. Postanowiłem, że najpierw poszukam w internecie i tak trafiłem na stronę https://www.talmet.pl/ Jest to stolarka aluminiowa Śląsk, czy myślicie, że warto skorzystać z propozycji akurat tej firmy? Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 stycznia 2021, 14:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Januszko u nas też drzwi Aluhaus, warte swojej ceny ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 107

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >