Drzwi antywłamaniowe? Jakiej firmy i od jakiej ceny?

« Powrót do grupy: Technologie i materiały

12 lutego 2009, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakiej firmy i od jakiej ceny zaczynają się porządne drzwi antywłamaniowe? Chcę żeby dały one gwarant bezpieczeństwa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2009, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
Nie ma czegoś takiego jak gwarancja na to że tych drzwi się nie sforsuje. Bo każdy szyfr można złamać... Można natomiast założyć że pewne rodzaje drzwi wymagają zbyt długiego czasu na rozprucie, by nie mogło to nie zwrócić uwagi otoczenia. Polecam drzwi antywłamaniowe Gerda. Ceny kształtują się od 2,5 do 5 tys. zł. Jednak ważniejsze od samych drzwi jest też to by były dobrze zainstalowane.Do samych drzwi warto dokupić szyldy, zamki a przede wszystkim zadbać o to by drzwi były głęboko osadzone. Dlatego warto poszukać solidnej ekipy, która zainstaluje te drzwi. Ja dobrych ekspertów znalazłem na fachowaekipa.pl
Dlatego polecam!
Pozdrawiam
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 lutego 2009, 11:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaki koszt wykonania takiej roboty przez tą ekipę? Mógłby mi pan powiedzieć ile pan zapłacił?

Zgłoś | Cytuj | Link

12 marca 2009, 00:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
jeśli chodzi o cene samej usługi to oscyluje w granicach 500 zł a to z tego powodu że takie drzwi trzeba zalać betonem. Co do producenta ja bym Gerdy nie wstawił, dużo lepsze sa Porta Granit antywłamaniowe i wygłuszone 36dB koszt z montażem to ~2.300. Zamek tez jest solidniejszy i drzwi są w systemie jednego klucza dzięki czemu nie nosi się przy sobie całego peku to spora wygoda.
Podzrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

21 czerwca 2018, 08:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto dokładnie rozjerzeć się po ofertach, aby mieć pewność co do wyboru odpowiedniego modelu oraz upewnić się, że nie przepłacamy. Sam trochę czasu spędziłem na poszukiwaniach i ostatecznie zdecydowałem sie na wybór modelu Thermo65 od producenta Hormann. Są to drzwi stalowe, jednak o naprawdę pięknym designie oraz dobrych właściwościach izolacyjnych i przeciwłamaniowych. Warto wybierać sprawdzonych producentów, poniewaz mamy dzięki temu pewność co do jakości wykonania i też będzie to rozwiązanie na długie lata, bez obaw o bezpieczeństwo podczas naszej nieobecności.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 czerwca 2018, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

My unruffled protrude:
http://virgil.w.telrock.org

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2018, 13:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Raczej w tym przypadku nie patrzyłbym na firmę, ale raczej na parametry fizyczne i gwarancję od producenta. Co do ceny, to są one bardzo różne w zależności już do konkretnego modelu czy wymiarów drzwi. .

Ten post był edytowany przez Dip-Stal.pl dnia: 11 września 2018, 15:07
Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jakie okna dachowe? Liczba postów: 142 Grupa: Technologie... Czy do takich okien łatwo jest dopasować rolety?
  • jak długo trwa budowa domu?... Liczba postów: 293 Grupa: Technologie... Świetne projekty domów znajdziecie w Pracowni ArchDOM https://archdom.pl/
  • spawanie Liczba postów: 63 Grupa: Technologie... Jeżeli potrzebujecie profesjonalnych narzędzi i akcesoriów do spawania to myślę, że zainteresować Was może także oferta firmy PERUN. U nich znajdziecie wszystko...
  • Gdzie kupić łączniki do drewna? Liczba postów: 20 Grupa: Technologie... Moim zdaniem przy wyborze materiałów budowlanych warto kierować się sklepem. W takich ogólnych marketach budowlanych ciężko jest z profesjonalną pomocą przy wyb...
  • Jakie kupić narzędzia? Liczba postów: 625 Grupa: Technologie... Co do zakupu narzędzi ręcznych, w tym również jeśli chodzi o artykuły elektryczne, metalowe, motoryzacyjne itd. to na pewno warto sprawdzić sobie ofertę hurtown...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 510

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >