Drzwi balkonowe uchylne??

« Powrót do grupy: Montujemy okna i drzwi

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸

28 listopada 2006, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam zamiar założyć drzwi balkonowe łukowe. Czy są dostępne takie drzwi z możliwością ich uchylania od góry. Czy muszę się pogodzić z tym, że moje drzwi będą sie otwierały tylko w poziomie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2006, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Napewno w okuciach ROTO jest możliwość uchylania okna, drzwi łukowych. Także okucia Mayer mają taką opcję :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 grudnia 2006, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Także WinkHaus Autopilot wchodzi w grę.

Zgłoś | Cytuj | Link

2 marca 2007, 14:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik hania napisał: Mam zamiar założyć drzwi balkonowe łukowe. Czy są dostępne takie drzwi z możliwością ich uchylania od góry. Czy muszę się pogodzić z tym, że moje drzwi będą sie otwierały tylko w poziomie?
podaj wymiary tych drzwi i wysokosc luku, jedno- czy dwuskrzydlowe, biale czy kolor, szklo zwykle czy antywlam,

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2007, 22:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Każdy system okuć zawiera okucia uchylno-rozwierne do okien łukowych ( może za wyjątkiem okuć ROMB ). Okucia na pewno spełnią swoje zadanie, jednak mocno zastanów się nad wyborem wykonawcy tych drzwi. Z doświadczenia Ci powiemy, że niewiele jest u nas firm potrafiących porządnie wykonać i okuć okno łukowe do funkcji uchylno-rozwiernej.
Gdybyś miała jakieś konkretne pytania skontaktuj się z nami bądź odwiedź naszą stronę internetową.
Pozdrawiamy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 grudnia 2010, 12:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę że powinieneś zajrzec na naszą stronę www.salon-okien.pl mamy szeroki wybór i w kwestii drzwi balkonowych również będziemy w stanie pomóc.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2010, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Większość producentów okien daje taką możliwość. Drzwi balkonowe łukowe nie uniemożliwiają takiej funkcji swoją konstrukcją. Wszystko zależy od tego jakie okucia zostaną zainstalowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 grudnia 2010, 12:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Większość producentów okien daje taką możliwość. Drzwi balkonowe łukowe nie uniemożliwiają takiej funkcji swoją konstrukcją. Wszystko zależy od tego jakie okucia zostaną zainstalowane.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2011, 18:59

Zgadzam sie: good 0 bad

nieważne jakie okucia bo dla okien łukowych istnieje niestety tylko jedno rozwiązanie-nożyca uchylna pionowa,i zawsze i wszędzie działa na takiej zasadzie wiec polecam tylko i wyłącznie balkon łukowy otwierany bez uchyłu.ewentualnie z poprzeczka na górze.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 grudnia 2015, 22:35

Zgadzam sie: good 0 bad

czy ktos z was moze polecic okna i drwi firmy Muszynscy? zastanawiam sie nad ich wyborem, bo polecil mi ich kumepl, ale pomyslalem, ze podpytam fachowcow

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • jakie drzwi? Liczba postów: 612 Grupa: Montujemy o... Jeszcze jak obsługa posprzedażowa, gwarancyjna i pogwarancyjna będzie na poziomie 5+ to będzie już idealnie :).
  • drzwi przesuwane czy otwierane na taras Liczba postów: 25 Grupa: Montujemy o... Witam, mam pytanie czy prowadnice drzwi przesuwnych montuje się do podłoża czy trzeba wykuć rowy na prowadnice ?
  • Wymieniać drzwi czy nie? Liczba postów: 136 Grupa: Montujemy o... Do takich drzwi dobrałbym też odpowiednią klamkę... Taką z mosiądzu do drzwi zewnętrznych! W tym sklepie https://www.klamkidodrzwi.sklep.pl/nowos ci,mosiezne_kla...
  • JAKIEJ FIRMY DRZWI ZEWNĘTRZNE? Liczba postów: 468 Grupa: Montujemy o... Nie sposób się nie zgodzić - passive i superthermy z KMT to na prawdę udane modele. Sam często je rekomenduję na równi z Matomami Arktic czy Wikędami Optimum cz...
  • Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku Liczba postów: 43 Grupa: Montujemy o... Ważne jest to co piszesz ale tylko pod warunkiem poprawnego montażu. Ostatnio byłem na oględzinach Wikędów z serii Protect które zaprojektowane są do bloku. Z d...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19126 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >