Drzwi do pokoju dziecka

« Powrót do grupy: Ekspert aranżacji wnętrz

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 sierpnia 2011, 11:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam serdecznie.

Jak już pisałam we wcześniejszych postach, budowa mojego domu dobiega ku końcowi. Niestety mam problem z aranżacja pomieszczeń, myślę nad projektantem wnętrz, ale dylemat dotyczy drzwi... bynajmniej drzwi do pokoju 2 latki. Jakie one mają być? Lepsze przesuwne, zamykane, czy może jeszcze jakieś inne rozwiązanie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2011, 12:09

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym Ci radził kupić drzwi przesuwne, też są bardzo fajne, a przede wszystkim cichutkie, i nie sprawiają kłopotów większych, dzieciątko później nie będzie przycinać palców ponieważ są blokady

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2011, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi do pokoju dziecięcego przede wszystkim powinny pasować do pozostałych. Drzwi przesuwne nie są dobrym rozwiązaniem, gdyż nie są szczelne. Przepuszczają każdy, nawet najmniejszy hałas. Dlatego polecam tradycyjne drzwi, do których można przymocować blokady, które uniemożliwią ich zatrzaśnięcie.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2011, 11:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Oj... dziękuję Pani bardzo, właśnie tak konkretnej odpowiedzi poszukiwałam. Zaczęłam się zastanawiać między jednymi a drugimi, bo usłyszałam gdzieś że przesuwne są praktyczniejsze, ale też mi się wierzyć nie chciało. Więc tak jak Pani napisała zostaniemy przy kupnie tradycyjnych drzwi wewnętrznych. Dziękuję bardzo za rady :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2011, 11:26

Zgadzam sie: good 0 bad

A jeszcze o coś chciałam zapytać, jeżeli drzwi tradycyjne to jakie? lepiej z przeszkleniami czy jednolite?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2011, 11:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Drzwi z przeszkleniami na pewno dają więcej światła, rozjaśniając tym samym wnętrze pokoju, jak i przedpokoju. Dziecko będzie czuło się bezpieczniej, gdy zasypiając będzie widziało światło padające z przedpokoju. Przeszklone drzwi są lepszym wyborem, jednak należy pamiętać, by przeszklenia były zabezpieczone specjalną folią, która nie pozwoli szybie pęknąć.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2011, 11:45

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja od dziecinstwa miałem takie drzwi ale powiem wam, że sa z nimi same kłopoty a głownie właśnie nocą... mi osobiście siwatło przeszkdza a fakt zerowej prywatności ... to też inna bajka.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2011, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też uważam, że drzwi z przeszkleniami do sypialni to pomyłka. Będzie kłpot z wyciszeniem dziecka.

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2011, 22:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie dzieci czują się bezpieczniej, jeśli za przeszklonymi drzwiami widzą w nocy światło. Dla małych dzieci idealne rozwiąznie moim zdaniem

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2011, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

@pitrek88 tutaj nie chodzi o dziecku w wieku dorastania, tylko o 2 latka :) Tak więc myślę, że się skusze na te z przeszkleniami tym bardziej że córcia przy zasypianiu musi mieć włączony chociaż projektor światła, także coś takiego myślę że zda egzamin. Dziękuję za wszelkie porady

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19158 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >